Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci bezlitośnie: „Chory układ”

Ona waży 130 kg, on - o połowę mniej.
Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci bezlitośnie: „Chory układ”
źródło: Instagram (instagram.com/lilwhalebby)
14.12.2018

Żyj i daj żyć innym - bezlitośni hejterzy tej dziewczyny powinni wziąć sobie te słowa do serca. Trudno bowiem racjonalnie wytłumaczyć falę nienawiści, z jaką każdego dnia musi mierzyć się 19-letnia Amerykanka.

Zobacz również: Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...

Sierra Mead to blogerka plus size, którą na Instagramie obserwują tysiące ludzi. Wielu z nich robi to tylko po to, by jej dokuczać. Nie podoba im się, że ważąc ponad 130 kg nastolatka wiedzie normalne, szczęśliwe życie, a na dodatek potrafi kochać i sama jest kochana.

Dzieli ich kilkadziesiąt kilogramów, co wielu komentatorów nazywa „chorym układem”. Wielu życzy im wręcz śmierci i bezlitośnie wytyka wizualne różnice. Na szczęście młodzi zakochani nic sobie z tego nie robią i nadal chętnie pokazują się razem.

Ich wspólne zdjęcia, które wywołały tak duże poruszenie w Internecie, zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Dziewczyna Bartka waży 120 kg. Zdradził, w czym jest lepsza od szczupłych koleżanek

Polecane wideo

Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...
Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona... - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:54
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )III
odpowiedz
Od kiedy?... (Ocena: 3) 16.12.2018 14:48
Od kiedy wygląd gra rolę??? Same kretynki i ,,samce alfa'' na tym Papilocie. Najważniejsza jest miłość. Zostaliście mentalnie w roku 2003??? Gdy ,,piękne'' kobiety były cycate (silikon), opalone (solarium), codziennie wymalowane, były chude (dzięki anoreksji, bulimii i próbowały stosować dietę MŻ, ale to nie skutkuje), nosiły spodnie/mini na poziomie waginy i bluzki na sutkach. Miłość jest najważniejsza i możecie sobie mówić, że jest ślepa, ale nie... każdy człowiek wygląda inaczej, po prostu.
odpowiedz
wera (Ocena: 5) 14.12.2018 15:48
Odchudzasz się? Jeśli tak to zastosuj koniecznie razem z dieta naturalny preparat wspomagający odchudzanie o nazwie figurena slim. Ja się odchudzam z nim już miesiąc i na efekty nie mogę narzekać bo mam już 6 kg mniej na wadze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 15:08
może wykarmiacz (fedders ) ?
odpowiedz
175 (Ocena: 5) 14.12.2018 11:27
Ale wiesz, że twoje zdanie nie oznacza najprawdziwszej, jedynej, slusznej prawdy. Dla ciebie to chory układ, dla kogoś to miłość i wspólna przyszłość.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie