Jej olbrzymie piersi są dla niej błogosławieństwem i... przekleństwem. Z ich powodu grożą jej śmiercią!

Mężczyźni ją kochają, a kobiety nienawidzą - wszystko przez imponujący biust.
Jej olbrzymie piersi są dla niej błogosławieństwem i... przekleństwem. Z ich powodu grożą jej śmiercią!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jessicagonzalezoficcial/)
12.12.2018

Jessica Gonzalez Garcia występuje w filmach erotycznych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 233 tys. fanów. Wszystko z powodu powalającej figury, jaką może się pochwalić. 35-latka ma niezwykle kobiece krągłości i dużą pupę, ale największe wrażenie robią jej ogromne - i w pełni naturalne! - piersi. To właśnie dzięki nim zaczęła robić oszałamiającą karierę, która wciąż nabiera tempa.

Zobacz również: 24-latka narzeka na swoje WIELKIE piersi. Współczujesz jej?

Niestety seksowny biust, dzięki któremu Jessica Gonzalez Garcia zawdzięcza sławę w przemyśle filmów dla dorosłych i w mediach społecznościowych przysparza jej równie wiele problemów, co korzyści. 35-latka twierdzi, że inne kobiety zazdroszczą jej egzotycznego i seksownego wyglądu oraz zainteresowania ze strony mężczyzn. Gdy Jessica przeżyła rodzinną tragedię po tym, jak zmarła jej siostra, na jej Instagramie pojawiło się wiele komentarzy o treści, że ona też powinna umrzeć. Jessica twierdzi też, że z powodu swojego wyglądu paradoksalnie nie jest w stanie znaleźć sobie stałego partnera i być szczęśliwa w miłości. “Mężczyźni, z którymi się wiążę zawsze są o mnie zazdrośni, mimo że zawsze jestem im wierna” - mówiła Jessica w rozmowie z mediami. 

Zobaczcie zdjęcia Jessici Gonzalez Garcii. Myślicie, że jej ciało rzeczywiście jest w pełni naturalne?

Wydała FORTUNĘ, żeby wyglądać jak dmuchana lalka dla fetyszystów
Wydała FORTUNĘ, żeby wyglądać jak dmuchana lalka dla fetyszystów - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Samirka (Ocena: 5) 18.12.2018 02:20
Zupełnie się jej nie dziwię. Sama jestem po operacji powiększania piersi, ale niestety natura mi poskąpiła biustu, dosłownie byłam płaska. Dzięki dr Annie Olender w końcu czuję się kobieco i mogę założyć sukienkę czy bluzeczkę z dekoltem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie