„Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki

Dzięki idealnej figurze i twarzy przypomina postać z komiksu.
„Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki
źródło: Instagram (instagram.com/omovych__alena)
02.12.2018

Od czasów Anelli nie było w Internecie postaci wzbudzającej równie skrajne emocje. Słynna „polska żywa lalka Barbie” niektórych przerażała, a inni widzieli w niej chodzący ideał. Komentatorzy bezlitośnie wytykali jej sztuczność, ale też zachwycali się możliwościami współczesnej medycyny estetycznej. Jej ciało często nazywali dziełem sztuki.

Zobacz również: Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!

Tak samo odbierana jest ta piękność zza naszej wschodniej granicy. Alena Omovych to aktualnie najpopularniejsza ukraińska miss silikonu i botoksu. Dla jednych wygląda karykaturalnie, ale ćwierć miliona fanów na Instagramie nie kryje zachwytu: może wyglądasz sztucznie, ale każda kobieta chciałaby być na twoim miejscu.

24-latka nie ukrywa, że zoperowała sobie już niemal wszystko, a proces twórczy wciąż trwa. Uczciwie przyznaje, że jej uroda to nie efekt dobrych genów, diety czy ćwiczeń. W XXI wieku piękno można sobie kupić.

Czy w tym przypadku inwestycja okazała się sukcesem? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: Nie ma brzydkich kobiet, są tylko... niezoperowane. Oto Lele Pons, która poprawiła sobie WSZYSTKO

Dramatyczna przemiana influencerki. Krytycy twierdzą, że... przeszczepiła twarz
Dramatyczna przemiana influencerki. Krytycy twierdzą, że... przeszczepiła  twarz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 18:32
gość (Ocena: 5) 02.12.2018 15:47 Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
Zuzana (Ocena: 5) 16.12.2018 01:23
Szczerze, nie wydaje mi się, żeby była piękna, ale kwestia gustu. Operacje plastyczne są dla ludzi, ale trzeba mieć umiar. Ja po operacji powiększania piersi, w klinice dr Olender, jestem jej bardzo wdzięczna, bo moje piersi wyglądają bardzo naturalnie. Jestem bardzo szczęśliwa :) Ale więcej operacji nie planuję.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2018 20:24
Strasznie brudna ta nieproporcjonalna barbie. Bardziej jak profilowana jednorazówka do hurtowego zużycia. Współczuję ludziom takiego płytkiego sensu życia.
odpowiedz
asa (Ocena: 5) 04.12.2018 19:13
kaleka umysłowa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2018 15:00
nie powiedziałbym że to dzieło sztuki tylk oczyjaś fanaberia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie