„Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki

Dzięki idealnej figurze i twarzy przypomina postać z komiksu.
„Tak sztuczna, że aż piękna”. Zoperowane ciało 24-latki nazywają dziełem sztuki
źródło: Instagram (instagram.com/omovych__alena)
02.12.2018

Od czasów Anelli nie było w Internecie postaci wzbudzającej równie skrajne emocje. Słynna „polska żywa lalka Barbie” niektórych przerażała, a inni widzieli w niej chodzący ideał. Komentatorzy bezlitośnie wytykali jej sztuczność, ale też zachwycali się możliwościami współczesnej medycyny estetycznej. Jej ciało często nazywali dziełem sztuki.

Zobacz również: Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!

Tak samo odbierana jest ta piękność zza naszej wschodniej granicy. Alena Omovych to aktualnie najpopularniejsza ukraińska miss silikonu i botoksu. Dla jednych wygląda karykaturalnie, ale ćwierć miliona fanów na Instagramie nie kryje zachwytu: może wyglądasz sztucznie, ale każda kobieta chciałaby być na twoim miejscu.

24-latka nie ukrywa, że zoperowała sobie już niemal wszystko, a proces twórczy wciąż trwa. Uczciwie przyznaje, że jej uroda to nie efekt dobrych genów, diety czy ćwiczeń. W XXI wieku piękno można sobie kupić.

Czy w tym przypadku inwestycja okazała się sukcesem? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: Nie ma brzydkich kobiet, są tylko... niezoperowane. Oto Lele Pons, która poprawiła sobie WSZYSTKO

Polecane wideo

Dramatyczna przemiana influencerki. Krytycy twierdzą, że... przeszczepiła twarz
Dramatyczna przemiana influencerki. Krytycy twierdzą, że... przeszczepiła  twarz - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 18:32
gość (Ocena: 5) 02.12.2018 15:47 Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
Zuzana (Ocena: 5) 16.12.2018 01:23
Szczerze, nie wydaje mi się, żeby była piękna, ale kwestia gustu. Operacje plastyczne są dla ludzi, ale trzeba mieć umiar. Ja po operacji powiększania piersi, w klinice dr Olender, jestem jej bardzo wdzięczna, bo moje piersi wyglądają bardzo naturalnie. Jestem bardzo szczęśliwa :) Ale więcej operacji nie planuję.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2018 20:24
Strasznie brudna ta nieproporcjonalna barbie. Bardziej jak profilowana jednorazówka do hurtowego zużycia. Współczuję ludziom takiego płytkiego sensu życia.
odpowiedz
asa (Ocena: 5) 04.12.2018 19:13
kaleka umysłowa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2018 15:00
nie powiedziałbym że to dzieło sztuki tylk oczyjaś fanaberia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie