Męski klon Kim Kardashian RYZYKUJE ŻYCIE, by jeszcze bardziej się do niej upodobnić!

Jordan Parke prawie zmarł na stole operacyjnym, ale nie rezygnuje z kolejnych zabiegów.
Męski klon Kim Kardashian RYZYKUJE ŻYCIE, by jeszcze bardziej się do niej upodobnić!
Fot. Instagram.com (instagram.com/jordanjamesparke)
29.11.2018

Jordan Parke nie jest jedyną osobą na świecie, która ma prawdziwą obsesję na punkcie Kim Kardashian. Celebrytka, która zyskała międzynarodową sławę głównie dzięki swoim imponującym pośladkom jest uwielbiana przez rzesze fanów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jordan Parke jest jednym z jej najbardziej ekstrawaganckich wielbicieli. W dodatku zrobi dosłownie wszystko, by jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki.

Zobacz również: Twierdzi, że jest sobowtórem Kim Kardashian. Chyba prędzej KARYKATURĄ!

Marzeniem Jordana są wielkie pośladki, których nie powstydziłaby się nawet sama Kim Kardashian. 27-latek przeszedł już jedną operację, która o mały włos nie zakończyła się tragicznie! “Za pierwszym razem po zabiegu miałem wielką dziurę w prawym pośladku, która wypełniła się ropą. Ból był nie do zniesienia! Na początku wmawiano mi, że wszystko jest w porządku, ale potem zdiagnozowano u mnie martwicę i podano antybiotyki. Zdecydowałem się na liposukcję tłuszczu z brzucha, żeby przeszczepić go na pośladki razem z implantami. W związku z infekcją mogłem nawet umrzeć” - wspominał Jordan Park w rozmowie z mediami.

Mimo to fan Kim Kardashian nie rezygnuje z planów modyfikacji ciała na wzór swojej idolki i właśnie szykuje się do kolejnej operacji pośladków. W tym celu musiał udać się aż do Turcji, ponieważ żadna klinika w jego rodzimej Wielkiej Brytanii nie podejmie się zabiegu w celu osiągnięcia tak monstrualnie wielkich pośladków, jakie wymarzył sobie Jordan. Mężczyzny nie zraża nawet to, że parę miesięcy temu w tej samej tureckiej klinice zmarła inna kobieta aspirująca do uzyskania gigantycznej pupy, niejaka Leah Cambridge. Kobieta osierociła trójkę dzieci. “Mój cel to wypracowanie pośladków, o które Kim K będzie zazdrosna. Nie mam zamiaru zaprzestać dążeń do osiągnięcia perfekcyjnego ciała” - ostrzega Jordan.

Zobacz, jak dziś wygląda męski klon Kim Kardashian. Czy nie powinien już przestać z operacjami?

Serbska Kardashianka: Ta dziewczyna twierdzi, że... Kim ją kopiuje! (Czy one w ogóle są do siebie podobne?)
Serbska Kardashianka: Ta dziewczyna twierdzi, że... Kim ją kopiuje! (Czy one w ogóle są do siebie podobne?) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Nina (Ocena: 5) 01.12.2018 00:27
Kurcze no i teraz się zastanawiam, który chirurg plastyczny się na to zgadza? Który wykonuje takie zabiegi? Ja miałam to szczęście, że trafiłam do świetnej dr Anny Olender, która zajęła się moim nosem. Dzięki niej w końcu nie mam problemów z patrzeniem w lustro.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 23:00
Pewno nie jeden go zapina w ten ohydny worek gó.wna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie