Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!

Jej byli hejterzy są w szoku, gdy oglądają jej najnowsze zdjęcia. My też!
Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCWqG1x32OcYZMzRXfa1dORg)/ Instagram.com (https://www.instagram.com/ccentino/)
19.11.2018

24-letnia Celine Cention pochodzi ze Szwajcarii. Jako nastolatka przeszła prawdziwe piekło - wszystko za sprawą rówieśników, którzy latami w podły sposób znęcali się nad nią. Powód? W okresie dojrzewania Celine była brzydkim kaczątkiem. Nosiła aparat na zęby, miała niekorzystną fryzurę i ogólnie rzecz biorą znacznie odstawała wyglądem od atrakcyjnych koleżanek, które wzbudzały zainteresowanie chłopaków. Celine stała się odludkiem, z którym nikt nie chciał nawet rozmawiać.

Zobacz również: Nie zawsze była aż tak plastikowa. Żywa lalka pokazała, jak wyglądała przed operacjami

Latami Celine czuła się bardzo samotna i notorycznie padała ofiarą hejtu. Rówieśnicy byli wobec niej tak okrutni, że dziewczyna czasami udawała, że jest chora, żeby tylko nie iść do szkoły i nie zmagać się z ich atakami.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCWqG1x32OcYZMzRXfa1dORg)

Po ukończeniu szkoły Celine zatrudniła się do pracy w salonie fryzjerskim. Młoda kobieta była bardzo zdeterminowana, żeby uzbierać wystarczającą sumę pieniędzy, dzięki której będzie mogła poddać się serii operacji plastycznych i poprawić swoją urodę. Szwajcarka osiągnęła swój cel - w sumie wydała ponad 38 tys. funtów (185 tys. zł) na różnego rodzaju zabiegi, i przeszła spektakularną metamorfozę. Dziś wygląda jak prawdziwa seksbomba - zobacz jej zdjęcia!

Polecane wideo

Żywa lalka Barbie już 3 razy powiększała piersi. Miseczka F to dla niej wciąż za mało
Żywa lalka Barbie już 3 razy powiększała piersi. Miseczka F to dla niej wciąż za mało - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2018 19:29
Zaraz będzie płakać że wszyscy traktują ją przedmiotowo jak cyborga, a jeszcze potem, że nie zainwestowała pieniędzy na starość i nie ma gdzie mieszkać. No chyba, że szuka naiwnego męża, który zatopi swój dorobek w spółce z niestabilną osobą wielbiącą swój tymczasowy (max 20lat) wizerunek. Ja osobiście unikam takiego pustostanu jak tylko mogę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 18:21
Wy też, redakcjo jesteście w szoku, że po wydaniu fortuny u chirurga wygląda się jak lalka? Dowody osobiste już macie czy piwo kupują wam starsi znajomi?
odpowiedz
Mała (Ocena: 4) 19.11.2018 16:50
Wkurza mnie puste mieszkanie puste które jest zamknięte na kłódkę. Nikt tam nie mieszka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 14:38
wszystkie te zoperowane kobiety wyglądają identycznie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 14:38
szok, wygląda jak zupełnie inna osoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie