Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony”... spodziewają się dziecka?!

Tak piszą internauci.
Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony”... spodziewają się dziecka?!
Fot. Facebook (https://www.facebook.com/rolnikszukazony/) & Instagram (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
07.11.2018

Ten sezon programu „Rolnik szuka żony” z pewnością przejdzie do historii za sprawą Łukasza. W ostatnim odcinku widzowie zobaczyli, jak rolnik potraktował Paulinę. Zwodził ją, a potem odprawił. Scena ich kłótni wzbudziła ogromne emocje. Po emisji odcinka pod postem na Facebooku oraz postami na Instagramie na Łukasza wylała się lawina hejtu. Mężczyzna został obrzucony niewybrednymi epitetami. Administratorzy musieli usuwać komentarze i zablokować możliwość ich dodawania.

Widzowie zmieszali z błotem Łukasza z „Rolnik szuka żony”. „Dno, żenada, gość bez klasy!”

Sytuacja jest jednak znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Jak donosi serwis kozaczek.pl Łukasz i Agata nie poznali się w programie. Ich znajomość trwała już od dłuższego czasu. Mało tego, rzekomo są zaręczeni, a Agata podobno spodziewa się z rolnikiem dziecka.

Oto komentarze, w których czytamy rewelacje na temat pary.

On i Agata są zaręczeni i faktycznie znali się już przed programem

Łukasz i Agata znali się podobno jeszcze przez programem, a Agata podobno jest w ciąży w którą zaszła w czasie kręcenia programu

Czyli teraz jest wszystko jasne. Skoro kontaktował się z Pauliną ,która mieszka 1500km od niego , to na 100% spotykał się z Agatą, która mieszka 200km od niego. Ich zachowanie mówi wszystko , bo zachowują się jakby bardzo dobrze się znali. Ciekawe jak zareagowała Agata kiedy się dowiedziała, że Łukasz dzwonił do innej, planował z inną przyszłość, obiecywał wspólne życie będąc z nią

„Rolnik szuka żony”: Pierwsze małżeństwo Łukasza trwało zaledwie… 3 dni!

Słyszałyście coś na ten temat?

 

Urodziły się jako siostry-bliźniaczki. Zmieniły płeć i dziś są identycznymi braćmi
Urodziły się jako siostry-bliźniaczki. Zmieniły płeć i dziś są identycznymi braćmi - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Beata (Ocena: 5) 09.11.2018 14:36
Powiedział że zrobi show i to robi Ale nie jest to ciekawy człowiek , Widać jak gra i że jest agresywny Myślę że Paulina (choć zakochana) to dziękować będzie za to że jej życie nie zostało związane z tym człowiekiem. A kogucik niech się dalej puszy udając "szczerego" haha I na koniec jeszcze jedna taka mała sugestia Może Twórcy "Rolnik Szuka Żony "powinni baczniej przyglądać sie potencjalnym uczestnikom i przesiewać plewy od prawdziwych Rolników, A jeśli TV to na rękę że w programie biorą udział takie oszołomy to może należałoby zmienić tytuł programu np. Na " Hipokryci" Pozdrawiam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 14:38
pewnie wszystko wyjdzie na jaw w odcinku świątecznym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie