Najgrubsze dziecko świata – 9 lat, 147 kg!

Ten młody Rosjanin nie przejmuje się swoimi monstrualnymi rozmiarami, a wręcz przeciwnie! Tuczy się tłustym jedzeniem z nadzieją, że zostanie najlepszym zapaśnikiem swojego kraju.
Najgrubsze dziecko świata – 9 lat, 147 kg!
31.07.2009

Podczas gdy u nas rozpoczyna się wielka akcja walczenia z nadwagą wśród najmłodszych, niektórzy zdają się hołdować otyłości. 9-letni Dżambuł Chatochow jest uważany za najgrubsze dziecko świata.  Chłopiec, zwany pieszczotliwie Dżambikiem, waży aż 147 kilogramów i, jak podaje brytyjska gazeta „The Sun”, to więcej niż czterech kolegów z jego klasy razem wziętych.

Dżambuł mieszka wraz z rodzicami i dwójką braci w niewielkim mieście na południu Rosji. Z ogromnym zapałem i zaangażowaniem trenuje zapasy, a w przyszłości marzy o reprezentowaniu swojego kraju w tej dyscyplinie na igrzyskach olimpijskich.

Co ciekawe, Dżambik nie chce zmienić swojego stylu życia, a tym bardziej stracić choćby kilogram. Bardzo podoba mu się posiadanie statusu olbrzyma, które stało się przepustką do mediów. Matka chłopca, która z zawodu jest pielęgniarką, zapewnia jednak, że jej syn nie odżywia się źle, choć jednocześnie przyznaje, że stara się nie ograniczać mu jedzenia:

„Staram się karmić go zdrowo. Nie ograniczam mu jednak słodyczy. Może jeść lody, kiedy tylko ma na nie ochotę”- wyznaje pani Neila. Zdjęcia, które pozwoliła chłopcu zrobić, pokazują jednak znacznie więcej niż tylko lody. Takie ilości frytek i mięsa utuczyłyby każdego.

Trudno nie dostrzec podobieństwa pomiędzy Dżambułem a Jessicą, o której pisałyśmy kilka miesięcy temu. Do niedawna to ona była dumną posiadaczką tytułu najgrubszego dziecka świata. Jej matki nie wzruszał nawet fakt, że dziewczynka nie jest w stanie samodzielnie klasnąć w dłonie czy przemieścić się na własnych nogach do drugiego pokoju. Na szczęście, dzięki ogromnej akcji medialnej, udało jej się przemówić do rozsądku i dziś jej córka jest zdrową, szczupłą dziewczynką. Jedyną pamiątką po dawnym stylu życia są fałdy skórne. Te jednak w każdej chwili można usunąć operacyjnie.

Gabriela Mostowicz -Zamenhof

Zobacz także:

Czy gruba kobieta może być seksowna?

W przypadku otyłości bardzo często dochodzi do pojawienia się zaburzeń na tle seksualnym.

Rekordziści utraty wagi 

Otyłość niekiedy przybiera monstrualne rozmiary. Potrzeba ogromu samozaparcia, żeby zrzucić zbędne kilogramy.  

Polecane wideo

Komentarze (337)
Ocena: 5 / 5
~natachu (Ocena: 5) 20.10.2015 21:52
mam 13 lat, 166cm i waze 63kg. 3 razy w tygodniu mam 1h 30min treningu na basenie na ktorym przeplywam ok. 5-6km (1km=40dlugosci) ale to co teraz zobaczylam to jest chore... jak mozna tyle jesc i byc takim ?! ten chlopak nie zdaje sobie sprawy ze zmienia sie w tlusta beke...
odpowiedz
kuba (Ocena: 5) 26.06.2013 14:02
gddgqJGDGDKFD GHWE GJHGFWYF W GDGDDGG
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 20:26
ja waże około 55kg i czuję się w swoim ciele dobrze ten dziewięciolatek je tyle ile mój kolega tylko codziennie a nawet więcej .mój kolega ma 15 -16lat i je 3790 caroli dziennie to o 1750za dużo i jakoś waży około 90kg moje ubrania w których ja chodzę na niego nie pasują np moje spodnie na mnie są o wiele za duże a on nie ubierze ich nawet do pasa nie odchudza się lecz tyje jego posiłek to rano 2 kromki chleba 2 śniadanie 2 bułki 80 gramowe z szynkom lub czy i herbata z cukrem plus do tego 2 - 3 oranżady draże chipsy małe gdy przychodzi do domu to je obiad i potem często zamawia pizzę duż -ą przepija colom bądż piwem czasami dwoma kolacja 0 21 kromka chleba z masłem je czasami dużo podjada jeżdzi skótrem . planóję jeśćtyle co on też będę taki pulchny i miał moje mażenie durzy okrągły wystający brzuch .a jeszcze jedno jak biegnie wygląda jak kupa mięsa a jest niski czy jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo czy tłuszcz morze go zabić . szukam dziewczyny CHINKI pądż grubej polki około 90kg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2012 18:38
DZIWNE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 18:55
normalnie Filip s. lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie