Najgrubsze dziecko świata – 9 lat, 147 kg!

Ten młody Rosjanin nie przejmuje się swoimi monstrualnymi rozmiarami, a wręcz przeciwnie! Tuczy się tłustym jedzeniem z nadzieją, że zostanie najlepszym zapaśnikiem swojego kraju.
Najgrubsze dziecko świata – 9 lat, 147 kg!
31.07.2009

Podczas gdy u nas rozpoczyna się wielka akcja walczenia z nadwagą wśród najmłodszych, niektórzy zdają się hołdować otyłości. 9-letni Dżambuł Chatochow jest uważany za najgrubsze dziecko świata.  Chłopiec, zwany pieszczotliwie Dżambikiem, waży aż 147 kilogramów i, jak podaje brytyjska gazeta „The Sun”, to więcej niż czterech kolegów z jego klasy razem wziętych.

Dżambuł mieszka wraz z rodzicami i dwójką braci w niewielkim mieście na południu Rosji. Z ogromnym zapałem i zaangażowaniem trenuje zapasy, a w przyszłości marzy o reprezentowaniu swojego kraju w tej dyscyplinie na igrzyskach olimpijskich.

Co ciekawe, Dżambik nie chce zmienić swojego stylu życia, a tym bardziej stracić choćby kilogram. Bardzo podoba mu się posiadanie statusu olbrzyma, które stało się przepustką do mediów. Matka chłopca, która z zawodu jest pielęgniarką, zapewnia jednak, że jej syn nie odżywia się źle, choć jednocześnie przyznaje, że stara się nie ograniczać mu jedzenia:

„Staram się karmić go zdrowo. Nie ograniczam mu jednak słodyczy. Może jeść lody, kiedy tylko ma na nie ochotę”- wyznaje pani Neila. Zdjęcia, które pozwoliła chłopcu zrobić, pokazują jednak znacznie więcej niż tylko lody. Takie ilości frytek i mięsa utuczyłyby każdego.

Trudno nie dostrzec podobieństwa pomiędzy Dżambułem a Jessicą, o której pisałyśmy kilka miesięcy temu. Do niedawna to ona była dumną posiadaczką tytułu najgrubszego dziecka świata. Jej matki nie wzruszał nawet fakt, że dziewczynka nie jest w stanie samodzielnie klasnąć w dłonie czy przemieścić się na własnych nogach do drugiego pokoju. Na szczęście, dzięki ogromnej akcji medialnej, udało jej się przemówić do rozsądku i dziś jej córka jest zdrową, szczupłą dziewczynką. Jedyną pamiątką po dawnym stylu życia są fałdy skórne. Te jednak w każdej chwili można usunąć operacyjnie.

Gabriela Mostowicz -Zamenhof

Zobacz także:

Czy gruba kobieta może być seksowna?

W przypadku otyłości bardzo często dochodzi do pojawienia się zaburzeń na tle seksualnym.

Rekordziści utraty wagi 

Otyłość niekiedy przybiera monstrualne rozmiary. Potrzeba ogromu samozaparcia, żeby zrzucić zbędne kilogramy.  

Komentarze (337)

Ocena: 5 / 5
~natachu (Ocena: 5) 20.10.2015 21:52
mam 13 lat, 166cm i waze 63kg. 3 razy w tygodniu mam 1h 30min treningu na basenie na ktorym przeplywam ok. 5-6km (1km=40dlugosci) ale to co teraz zobaczylam to jest chore... jak mozna tyle jesc i byc takim ?! ten chlopak nie zdaje sobie sprawy ze zmienia sie w tlusta beke...
odpowiedz
kuba (Ocena: 5) 26.06.2013 14:02
gddgqJGDGDKFD GHWE GJHGFWYF W GDGDDGG
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 20:26
ja waże około 55kg i czuję się w swoim ciele dobrze ten dziewięciolatek je tyle ile mój kolega tylko codziennie a nawet więcej .mój kolega ma 15 -16lat i je 3790 caroli dziennie to o 1750za dużo i jakoś waży około 90kg moje ubrania w których ja chodzę na niego nie pasują np moje spodnie na mnie są o wiele za duże a on nie ubierze ich nawet do pasa nie odchudza się lecz tyje jego posiłek to rano 2 kromki chleba 2 śniadanie 2 bułki 80 gramowe z szynkom lub czy i herbata z cukrem plus do tego 2 - 3 oranżady draże chipsy małe gdy przychodzi do domu to je obiad i potem często zamawia pizzę duż -ą przepija colom bądż piwem czasami dwoma kolacja 0 21 kromka chleba z masłem je czasami dużo podjada jeżdzi skótrem . planóję jeśćtyle co on też będę taki pulchny i miał moje mażenie durzy okrągły wystający brzuch .a jeszcze jedno jak biegnie wygląda jak kupa mięsa a jest niski czy jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo czy tłuszcz morze go zabić . szukam dziewczyny CHINKI pądż grubej polki około 90kg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2012 18:38
DZIWNE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 18:55
normalnie Filip s. lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo