Ten mężczyzna twierdzi, że podróżuje w czasie i ma na to dowód!

Pokazał nagranie z samym sobą z przyszłości. Co czeka ludzkość za kilkadziesiąt lat?
Ten mężczyzna twierdzi, że podróżuje w czasie i ma na to dowód!
Fot. Unsplash
02.11.2018

Podróżowanie w czasie chyba od zawsze było marzeniem kolejnych pokoleń ludzkości. Nic dziwnego - w końcu każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się nad tym, jak nasz świat będzie wyglądał za kilkadziesiąt czy kilkaset lat. Powstało też mnóstwo filmów próbujących odpowiedzieć na to pytanie - wystarczy wspomnieć chociażby kultową trylogię pt. “Powrót do przyszłości”.

Zobacz również: Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Co jakiś czas do mediów zgłaszają się osoby, które twierdzą, że mają zdolność podróżowania w czasie. Oczywiście nie są w stanie jednoznacznie tego udowodnić, więc większość ludzi podchodzi do ich wyznań z wielkim sceptycyzmem. Oni jednak przekonują, że ich opowieści są prawdziwe. Jednym z ostatnich “podróżników w czasie” jest niejaki Noah Novak. Noah, który nie pokazuje swojej twarzy z obawy przed “zostaniem schwytanym przez rząd”, zamieścił na YouTubie nagranie dokumentujące jego spotkanie… z samym sobą.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UC4eR_m8Fl0bVB7P_BEzX3fw)

We wspomnianym filmiku Noah Novak przekonuje, że jest podróżnikiem w czasie z roku 2030 i że spotkał się z samym sobą z roku 2070. Noah z 2030 roku zapewnia: “[Noah z 2070 roku] udzielił mi wielu osobistych informacji na temat tego, co zrobiłem, powiedział o wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce odkąd wróciłem z 2017 roku. Opowiedział o wszystkim, co zrobiłem, a to były rzeczy, o których mógłby wiedzieć tylko ktoś, kto śledziłby mnie przez całe życie. To oczywiste, że byłoby mu bardzo trudno zdobyć te informacje. Nie ma mowy, żeby o tym wiedział, chyba że śledziłby mnie od zawsze” - mówi Noah w filmiku.

Co więc, zdaniem Noah, czeka ludzkość w przyszłości? Podróżnik w czasie zdradził, że w roku 2020 Donald Trump znów zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych, a sztuczna inteligencja będzie dominującą technologią. Podobno już za 10 lat ludzie będą podróżować na Marsa, a podróżowanie w czasie stanie się powszechnie możliwe. Noah powiedział też, że Bitcoin będzie dominującą walutą, chociaż te tradycyjne wciąż będą w obiegu.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UC4eR_m8Fl0bVB7P_BEzX3fw)

Myślicie, że historia Noah Novaka jest prawdziwa a jego wizje się spełnią?

Zobacz również: Małgorzata od kilku miesięcy miewa przerażające wizje. Zdradziła te dotyczące PolskiPolecane wideo

Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach
Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
rankingkrypto.pl (Ocena: 5) 28.08.2023 13:08
Najlepiej będzie zobaczyć ranking giełd kryptowalut na rankingkrypto.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2020 09:09
Nie przewidział koronawirusa?, A Trump nie został prezydentem ktoś tu kłamie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2019 11:00
Przecież jest 2019 rok i Trump jest prezydentem USA ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2018 08:40
a ja słyszałam, że prezydentem USA za kolejne lata zostanie Kayne West :D a opórcz tego wszystko się zgadza - nie trzeba lecieć w przyszłość, żeby to przewidzieć :D ps. loty na marsa będą trochę później, poki co naukowcy muszą skończyć deskolotkę!
odpowiedz
Władysław Skrzypczak (Ocena: 5) 03.11.2018 08:09
Ja też podróżuję w czasie już 67 lat. Urodziłem się w 1951 r., a zatem dość długo przemierzam bezbrzeża czasu i przestrzeni. Nigdy jednak nie udało mi się wrócić fizycznie do jakiegoś momentu z przeszlości oraz przenieść się do wybranego momentu w przyszłości. Ale może ja jestem ułomny w porównaniu z tym pajacem opisanym w artykule?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie