Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują

Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają.
Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują
fot. bodybuilding.com
15.10.2018

Oficjalnie twierdzimy, że najważniejszy jest charakter. W rzeczywistości liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie. Żeby chcieć kogoś bliżej poznać, najpierw musi nam się wizualnie spodobać. Co oczywiście nie oznacza, że szczęście w miłości pisane jest tylko spektakularnym pięknościom.

Zobacz również: Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...

Te pary mają być najlepszym dowodem na to, że atrakcyjność jest pojęciem względnym. Spektakularne ślicznotki związały się z facetami powszechnie uważanymi za brzydkich. One potrafiły jednak dostrzec w nich coś więcej.

„Dlaczego gorące laski wiążą się z obrzydliwymi kolesiami?” - pyta jeden z użytkowników forum bodybuilding.com. Opublikowane w wątku zdjęcia mają potwierdzać tę regułę, ale uczestnicy dyskusji wciąż nie potrafią jej wytłumaczyć.

Spieszymy z wyjaśnieniem: widocznie nie wszystkie kobiety są takimi wzrokowcami, jak autor tego wpisu. My widzimy na tych fotografiach po prostu szczęśliwe pary. Ty też? Zobacz je wszystkie w naszej galerii.

Zobacz również: Nie uwierzysz, kogo poślubiła ta ślicznotka. Niektórzy twierdzą, że to najgorzej dobrana para na świecie

„Ona 10/10, a on mniej niż zero”. Internauci wyśmiewają niedobraną parę
„Ona 10/10, a on mniej niż zero”. Internauci wyśmiewają niedobraną parę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 18.10.2018 09:10
Slaby
odpowiedz

Polecane dla Ciebie