Panna młoda zmarła przed wymarzonym ślubem. Tydzień później jej narzeczony znalazł zdjęcie, którego zapomniała usunąć

"Leżałem bez ruchu w łóżku, szczęśliwy i zdruzgotany jednocześnie" - napisał mężczyzna o swoim odkryciu.
Panna młoda zmarła przed wymarzonym ślubem. Tydzień później jej narzeczony znalazł zdjęcie, którego zapomniała usunąć
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/betternotbitterwidower/)
11.10.2018

Nie każda historia wielkiej miłości kończy się słowami: "... i żyli długo i szczęśliwie". Niestety czasami życie pisze nieoczekiwane scenariusze, których mimo najsilniejszych prób nie da się zmienić. Gdy na drodze wspólnego szczęścia staje taki przeciwnik, jak nowotwór złośliwy, niestety trzeba przygotować się na najgorsze... Tak właśnie stało się w przypadku Johna Polo i jego ukochanej, Michelle.

Zobacz również: Jej narzeczony zginął tragicznie przed ślubem. Uczciła jego pamięć wzruszającą sesją zdjęciową

John i Michelle byli licealną parą, ale potem ich drogi się rozeszły. Dopiero 8 lat później odnowili swoją znajomość. Po roku randkowania John oświadczył się Michelle. Niestety wkrótce potem kobieta usłyszała od lekarzy diagnozę, która brzmiała jak wyrok - okazało się, że Michelle choruje na bardzo rzadki przypadek nowotworu złośliwego. Tak rzadki, że dotyka on rocznie zaledwie… jednej osoby na świecie! W obliczu tej druzgocącej diagnozy Michelle i John postanowili wstrzymać planowanie swojego idealnego wesela i wziąć szybki ślub cywilny. Para pobrała się 6 dni później. Jedyną osobą obecną na ślubie była córka Michelle z poprzedniego związku. W rozmowie z mediami John wspominał, że ceremonia niestety nie była dla nich romantycznym wydarzeniem. W związku z chemioterapią, którą przechodziła Michelle, kobieta nieustannie walczyła z ostrymi atakami mdłości. “Wymiotowała przez całą ceremonię i zwijała się z bólu, musiałem ją podtrzymywać. Zaraz potem pojechaliśmy do szpitala, a pielęgniarki przyniosły nam nasz tort weselny. To było zbyt tragiczne, by się tym cieszyć” - wspomina John.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/betternotbitterwidower/)

Dwa tygodnie później Michelle przeszła operację usunięcia nerki, którą zaatakował nowotwór. Wprawdzie zabieg się powiódł, ale niestety 3 tygodnie później lekarze odkryli przerzuty. Mimo to małżonkowie postanowili walczyć z chorobą, jednocześnie planując ślub kościelny i wesele, o którym tak bardzo marzyli. John i Michelle mieli powiedzieć sobie sakramentalne “tak” 6 lutego 2016 roku. Niestety zaledwie parę dni wcześniej, 22 stycznia, Michelle zmarła w hospicjum. Miała 30 lat.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/betternotbitterwidower/)

Tydzień później John przeglądał zdjęcia na telefonie Michelle, gdy zobaczył fotkę, na widok której zamarł mu dech w piersiach. Było to zdjęcie Michelle mierzącej suknię ślubną. Suknię, której kobieta nigdy nie miała okazji założyć podczas prawdziwego ślubu. Dopiero rok później John zdecydował, że jest gotowy podzielić się swoim odkryciem ze światem. Zamieścił zdjęcie Michelle na Facebooku. “To moja żona. W sukni ślubnej. W sukni, w której nigdy jej nie zobaczyłem. Pobraliśmy się w urzędzie na parę dni przed jej pierwszą operacją. Dosłownie tam pobiegliśmy, by stać się mężem i żoną. Nie wiedzieliśmy, czy przeżyje operację. Po tym, gdy rak powrócił i okazało się, że jest nieuleczalny, postanowiliśmy zaplanować prawdziwe wesele. Nie dożyła do niego. Zmarła na dwa tygodnie wcześniej” - napisał John.

Mężczyzna dodał, że znalezienie zdjęcia wywołało u niego skrajne i sprzeczne emocje, ale jednocześnie stanowi wyjątkową pamiątkę, którą zachowa na zawsze. “Żałuję wielu rzeczy. Na samym szczycie tej listy jest to, że nie widziałam, jak zmierza w stronę ołtarza. Ale miała tę sukienkę. Swoją wymarzoną sukienkę. Uwielbiała ją. Kiedy była w hospicjum, opowiadała wszystkim, jak wspaniałe będzie nasze wesele. Nie była świadoma tego, że go nie dożyje. Michelle zmarła, a ja nie zobaczyłem jej w tej wymarzonej sukni. Tydzień później znalazłem w jej telefonie to zdjęcie. Leżałem bez ruchu w łóżku, szczęśliwy i zdruzgotany jednocześnie. Po moich policzkach spływały łzy, kiedy śmiałem się wspominając, jak była roztrzepana. Moja żona. W swojej sukni ślubnej”.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/betternotbitterwidower/)

John zachował suknię Michelle, a także jej buty i obrączkę z myślą o dniu ślubu jej córki, która dziś ma 11 lat. Sam też ma nadzieję na to, że po śmierci ukochanej kiedyś będzie w stanie jeszcze ułożyć sobie życie. Swój wpis na Facebooku zakończył słowami: “Chcę przeżyć długie życie. Chcę ponownie się ożenić i mieć wnuki. Chcę pisać i uczyć. Chcę przekazywać innym moją historię. Chcę opowiedzieć im o wszystkim, czego nauczyłem się o miłości, stracie, żałobie i leczeniu bólu. Ale kiedy przyjdzie mój czas, pobiegnę tam - sprintem! - żeby ją zobaczyć”.

Zobacz również: „Moja żona była brzydką panną młodą”Polecane wideo

16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną
16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 16:24
Ponownie ozenic? I bedzie smecil nowej zonie o zmarlej poprzedniej? To jakis pojeb. Mam nadzieje, ze zadna kobieta za niego nie wyjdzie, bo zawsze bedzie ta druga, mniej wazna.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie