Ten niepozorny chłopak twierdzi, że dziś wygląda jak IDEAŁ. Zoperował całą twarz

Nie uważa siebie za ofiarę chirurgii plastycznej. Jest zachwycony efektami.
Ten niepozorny chłopak twierdzi, że dziś wygląda jak IDEAŁ. Zoperował całą twarz
źródło: Instagram (instagram.com/londonoli)
10.10.2018

Nie trzeba być szczególnie uważnym obserwatorem, by zauważyć rosnącą popularność medycyny estetycznej w męskim wydaniu. Panowie też chcą się podobać i im także zdarza się stracić rozum w czasie poprawiania swojej urody.

Zobacz również: Urodą tego chłopaka zachwycają się miliony dziewczyn. Niesamowicie przystojny czy... wcale nie taki piękny?

Ten chłopak jeszcze do niedawna wyglądał zupełnie normalnie. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, kiedy zaczął fascynować go koreański pop. A zwłaszcza lider boysbandu BTS. Wtedy zdecydował, że choć prezentuje się jak typowy Brytyjczyk - koniecznie chce zostać Azjatą.

Metamorfoza wciąż trwa, ale już kosztowała setki tysięcy złotych. 28-letni Oli ma na swoim koncie 4 operacje nosa, poprawił też swoje powieki, żuchwę, podbródek i policzki. Regularnie wypełnia usta, wstrzykuje sobie botoks, a nawet odsysa tłuszcz z klatki piersiowej. Chce też zmienić kształt oczu.

Dziś nie przypomina już naturalnego chłopaka, którym był przez 20-kilka lat. Ale wreszcie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Ma powody? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: Ten 30-latek jest tak piękny, że kobiety MDLEJĄ na jego widok. Przynajmniej sam tak twierdzi...

Polski żywy Ken kusi (?) na Instagramie. „Chcę cię w moim łóżku. Natychmiast!”
Polski żywy Ken kusi (?) na Instagramie. „Chcę cię w moim łóżku. Natychmiast!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 12:57
brak slow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 09:52
Głupi pomysł, żeby upodobnić się do kogokolwiek, a tym bardziej próbować przerobić się z białego na azjate. Przecież wiadomo, że nie będzie ani trochę podobny. W artykule jest też błąd, on chciał się upodobnić do Jimiego z BTS a on nie jest liderem grupy jak napisaliście, liderem jest RM.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 09:15
o matkoooo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie