Nie tylko kobiety padają ofiarami gwałtu. Te męskie wyznania brutalnie to ukazują (18+)

Oto wstrząsające wyznania mężczyzn, którzy stali się ofiarami wykorzystywania seksualnego.
Nie tylko kobiety padają ofiarami gwałtu. Te męskie wyznania brutalnie to ukazują (18+)
Fot. Unsplash.com
26.09.2018

Gwałt to jedno z najgorszych, najbardziej traumatycznych doświadczeń, które mogą przytrafić się człowiekowi. Tak, specjalnie napisałyśmy "człowiekowi", a nie "kobiecie". To dlatego, że mężczyźni także mogą paść ofiarą gwałtu i przemocy seksualnej, chociaż wiele osób powtarza krzywdzące stereotypy w stylu: "Przecież mężczyzny nie można zgwałcić!". 

Zobacz również: Dostała 8 miesięcy za gwałt oralny!

Inicjatywa "Project Unbreakable" to akcja zapoczątkowana przez Grace Brown, studentkę fotografii z Nowego Jorku. Na specjalnie utworzonej stronie internetowej każdy - bez względu na płeć - może podzielić się swoją historią związaną z gwałtem i molestowaniem seksualnym. To ważny - i odważny! - projekt, dzięki któremu ofiary przemocy seksualnej zabierają głos i wychodzą z cienia. Swoimi historiami w ramach "Project Unbreakable" podzieliło się wielu mężczyzn. Wybrałyśmy najbardziej szokujące z nich.

 

71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat!
71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2018 16:58
Czemu komentarze są kasowane? Tak wygląda teraz wolność słowa?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2018 15:29
Między mężczyzną a chłopcem jest chyba spora różnica. Artykuł sugeruje gwałty na dorosłych, ale oni wszyscy byli wykorzystywani jako dzieci. Osobiście nie spotkałam się z tym żeby ktoś negował akty pedofilii na dzieciach płci męskiej. Przypadki gwałtów na dorosłych mężczyznach najczęściej mają miejsce w więzieniach, natomiast kobiety narażone są nawet idąc ulicą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie