Był prawiczkiem przez... 45 lat! Wszystko z powodu okropnej i niezwykle rzadkiej dolegliwości

Wreszcie i jemu udało się stracić dziewictwo.
Był prawiczkiem przez... 45 lat! Wszystko z powodu okropnej i niezwykle rzadkiej dolegliwości
Fot. iStock
14.09.2018

Taki przypadek zdarza się raz na 20 milionów, i przytrafił się właśnie mężczyźnie o imieniu Andrew Wardle, 45-latkowi z Wielkiej Brytanii. Andrew urodził się z wadą wrodzoną o nazwie wynicowanie pęcherza moczowego. W efekcie nie wykształcił się u niego penis. Mężczyzna spędził całe życie jako prawiczek, ponieważ nie był w stanie uprawiać seksu.

Zobacz również: LIST: „Nalegał, by zaczekać z seksem do ślubu. Zobaczyłam jego przyrodzenie i zamarłam”

Andrew przeszedł w swoim życiu ponad 100 operacji. Lekarze obawiali się, że umrze tuż po narodzinach. Mężczyzna miał wykonaną m.in. urostomię (przetoka moczowo-skórna, która umożliwia odprowadzanie moczu z organizmu). Cierpiał również na niewydolność nerek. Poważne problemy zdrowotne, a przede wszystkim brak penisa sprawił, że Andrew przez całe życie zmagał się ze stanami depresyjnymi. Nie był w stanie nawiązać normalnych relacji z kobietami i starał się jak najdłużej ukrywać prawdę o swoim ciele. W rozmowie z portalem The Sun mężczyzna przekonuje, że spędził noc z ponad setką kobiet, jednak z żadną z nich nie doszło do stosunku. Paradoksalnie partnerki Andrew były pod wrażeniem - sądziły, że wstrzemięźliwość mężczyzny ma związek z jego dobrymi manierami. Dłuższe relacje z kobietami dobiegały końca gdy tylko Andrew wyznał im prawdę o swoim penisie. Jak wspomina, słysząc to jedna z jego byłych partnerek nawet uderzyła go w twarz!

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/ThisMorning)

Andrew dwukrotnie próbował popełnić samobójstwo - po raz pierwszy już jako 14-latek. Jako niemowlę został porzucony przez matkę, która stwierdziła, że w związku z jego stanem zdrowia nie będzie w stanie się nim zajmować - chłopiec został adoptowany. Dopiero w wieku 30-paru lat mężczyzna trafił na lekarza, który powiedział, że jest w stanie mu pomóc. Andrew przeszedł operację pęcherza, a lekarz przedstawił go innemu specjaliście, który stwierdził, że może pomóc mężczyźnie w spełnieniu marzeń o posiadaniu penisa. Tak też się stało. Lekarzom udało się stworzyć sztucznego członka ze skóry wyhodowanej na ramieniu Andrew oraz z nerwów znajdujących się w jego nodze. Operacja wszycia penisa trwała ponad 10 godzin.

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/ThisMorning)

Zobacz również: Wyznanie J.: „Tak, mam małego!”

Parę tygodni po zabiegu Andrew w końcu mógł stracić dziewictwo - czekał na tę chwilę całe życie, bo aż 45 lat! Ten wyjątkowy moment przeżył ze swoją 28-letnią dziewczyną, Fedrą, która przez cały czas go wspierała i została z nim nawet, gdy mężczyzna wyjawił jej prawdę o swoim ciele. Andrew przyznaje, że musiało minąć trochę czasu, zanim przyzwyczai się do myśli, że może uprawiać seks i cieszyć się nim. “Ta część mojego ciała zawsze była związana z bólem, a nie z przyjemnością, więc miałem z nią specyficzną relację. Seks nigdy wcześniej nie był dla mnie ważny” - wspomina mężczyzna. Aż do teraz. Dzięki udanej operacji Andrew może po raz pierwszy w życiu cieszyć się seksem. Jego partnerka także jest bardzo zadowolona z efektów zabiegu. W rozmowie z portalem The Sun para wspomina, że ich pierwszy raz trwał aż 30 minut i był “fantastyczny”. “To była celebracja naszej miłości. Jego penis wygląda normalnie, tylko działa nieco inaczej. Kiedy media opisują, że Andrew stracił dziewictwo, nie do końca mają rację, bo tak mówi się o osobach, które nie mają pojęcia, co robić. Andrew doskonale wiedział, co robić. Teraz możemy robić wszystko - nasz związek wszedł na kolejny poziom” - mówiła Fedra, dziewczyna Andrew.

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/ThisMorning)

W przyszłości Andrew i Fedra chcieliby zostać rodzicami. Najpierw jednak mężczyzna musi przejść szereg testów, które mają ustalić, czy jest płodny. Andrew marzy o dwójce dzieci - jeśli nie biologicznych, nie wyklucza adopcji. Mamy nadzieję, że jego marzenia się spełnią!

Zobacz również: Długość penisa nie jest bez znaczenia. Znamy wymiary IDEALNE!

 

Faceci, którzy stali się niesamowicie przystojni dopiero, gdy… zapuścili brodę
Faceci, którzy stali się niesamowicie przystojni dopiero, gdy… zapuścili brodę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2018 17:22
Jejku. Wspolczuje ludziom ktorzy maja powazne dolegliwosci chorobowe, uniemozliwiajace normalne funkcjonowanie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie