Nie widzi od urodzenia i nie zna angielskiego, ale... śpiewa zupełnie jak Whitney Houston!

Jej wersja "I Will Always Love You" wzruszyła do łez miliony internautów!
Nie widzi od urodzenia i nie zna angielskiego, ale... śpiewa zupełnie jak Whitney Houston!
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/darrell.burnett)/YouTube.com (https://www.youtube.com/whitneyhoustonmusic)
14.09.2018

Co jakiś czas w mediach pojawiają się nagrania, które z miejsca stają się viralami. Czasem jest to coś wyjątkowo śmiesznego, czasem mrożącego krew w żyłach, a czasem po prostu wzruszającego. Tak też jest w przypadku poniższego filmiku, którego bohaterką jest nastoletnia Elsie Balawing pochodząca z małej wioski na Filipinach. Dziewczynka śpiewa chyba najsłynniejszy utwór Whitney Houston - “I Will Always Love You”, a jej wykonanie brzmi zupełnie jak oryginał! Ale nagranie jest wyjątkowe z jeszcze innych powodów.

Zobacz również: Kompromitacja uczestniczki "Milionerów". Przerosło ją najprostsze pytanie

Elsie od urodzenia jest niewidoma. W dodatku, chociaż słuchając jej wersji hitu Whitney Houston można odnieść wrażenie, że dziewczyna świetnie zna angielski, w rzeczywistości Elsie nigdy nie uczyła się tego języka! “Jest niewidoma od urodzenia, nie mówi po angielsku, ale nauczyła się tej piosenki na pamięć i śpiewa niczym anioł! Nigdy nie chodziła do szkoły, nie uczyła się angielskiego. Słucha piosenek i się ich uczy. Ma jeden z najbardziej niesamowitych głosów, jakie kiedykolwiek słyszałem. Mieszka w małej rybackiej wiosce na Filipinach” - napisał autor filmiku, na którym dziewczyna śpiewa piosenkę z filmu “Bodyguard”.

Na nagraniu widzimy, jak Elsie Balawing siedzi w domu w otoczeniu rodziny i wykonuje utwór “I Will Always Love You” zupełnie acapella, czyli bez jakiegokolwiek akompaniamentu. Nie ma absolutnie żadnego problemu z wyciągnięciem nawet najwyższych nut. Posiada też charakterystyczny tembr głosu, do złudzenia przypominający tembr Whitney Houston. Ale Elsie ma w swoim repertuarze także inne covery. Potrafi też zaśpiewać m.in. piosenkę “Perfect” autorstwa Eda Sheerana oraz “Just Give Me A Reason” autorstwa Pink.

Filmiki ze śpiewającą Elsie podbijają serca internautów na całym świecie i wzruszają ich do łez. Zastanawiają się, jak mogą pomóc niewidomej dziewczynie. Mamy nadzieję, że dzięki nagraniom na YouTubie o Elsie Balawing usłyszy cały świat, a jej los się odmieni!

Zobacz również: Ta zagadka przerasta większość internautów. Będziesz w szoku, kiedy poznasz prawidłową odpowiedź!
Polecane wideo

Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej
Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2018 08:47
Piekni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2018 03:44
Dla mnie pięknie,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2018 14:51
Anonim 12 38 człowiek pozbawiony chyba serca..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2018 12:38
Ale fałszuje i zaraz się zapowietrzy. Przerażający widok. Ciapaci zawsze biorą na litość zamiast zabrać się za robotę, wyszlifować i odmalować ruderę albo socjalnie wysprzątać ulice. To przecież warto lepiej pokombinować i czekać aż załapia się na darmowy system socjalny do euro-amerykanskich krajów produkując przygłupy z pozaszywanych matek. Socjal da im domy, powymienia w nich okna i ociepli więc nie muszą oszczędzać i zamiast wspomóc biednych krewnych to bujają się w markowych rzeczach i samochodach, a przy dobrych wiatrach wykupią sobie twoja ziemię, a ty naiwniaku im pomóż po to żeby się przekonać jak ich dzieci wychowane z twojej pomocy gardzą twoimi, które nie żyją tak markowo.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie