68-latka napisała esej pt. „Jak zamordować męża”. Została oskarżona… właśnie o tę zbrodnię!

Kobieta została aresztowana jako główna podejrzana w szokującej sprawie.
68-latka napisała esej pt. „Jak zamordować męża”. Została oskarżona… właśnie o tę zbrodnię!
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/CNN)/Pexels.com
13.09.2018

Tą historią żyją dziś całe Stany Zjednoczone. Nancy Crampton-Brophy, 68-letnia pisarka pochodząca ze stanu Oregon, 5 września 2018 roku została aresztowana pod zarzutem zabójstwa swojego męża, Daniela C. Brophy’ego. Wcześniej kobieta napisała obszerny esej pod tytułem “Jak zamordować męża”, który zamieściła na swoim blogu. Śledczy są przekonani, że to właśnie Nancy stoi za zabójstwem 63-letniego Daniela.

Zobacz również: KOBIETA-POTWÓR: Rodziła nieślubne dzieci i mordowała, żeby mąż nie dowiedział się o zdradach!

Jak informuje miejscowa policja, Daniel Brophy został zastrzelony rankiem 2 czerwca 2018 roku w siedzibie Instytutu Kulinarnego Oregon w mieście Portland, gdzie pracował. Dzień później Nancy zamieściła na Facebooku emocjonalny wpis, w którym poinformowała bliskich o tragicznej śmierci męża. “Mój mąż i najlepszy przyjaciel, szef kuchni Dan Brophy został zamordowany wczorajszego ranka. Wiem, że ci z was, którzy są mi bliscy i chcieliby do mnie zadzwonić, mają rację, ale w tej chwili nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Doceniam waszą miłość i wsparcie, ale teraz jestem przytłoczona. Proszę, wstrzymajcie się z telefonami przez najbliższym parę dni, dopóki nie będę w stanie normalnie funkcjonować” - napisała Nancy.

Całe zdarzenie wyglądało na potworną i niespodziewaną tragedię, ale po paru miesiącach śledztwa detektywi doszli do szokujących wniosków. “Bazując na informacjach zdobytych w trakcie śledztwa detektywi są przekonani, że Nancy L. Crampton-Brophy jest osobą podejrzaną w sprawie morderstwa Daniela C. Brophy’ego” - ujawniły władze Portland. Póki co sędzia zdecydował o utajnieniu dokumentów zgromadzonych w trakcie śledztwa, dlatego motyw Nancy jest nieznany. Jednak detektywom udało się dotrzeć do szokującego wpisu autorstwa Nancy jeszcze z 2011 roku. Na swoim blogu kobieta zamieściła obszerny esej o znamiennym tytule “Jak zamordować męża”. Napisała w nim m.in., że spędza “wiele czasu myśląc o morderstwie oraz o policyjnych procedurach”. “Koniec końców, jeśli morderstwo ma mnie uwolnić, zdecydowanie nie chcę trafić do więzienia. Powiem wprost - nie lubię kombinezonów, a pomarańczowy to nie mój kolor” - pisała Nancy.

W dalszej części wpisu Nancy Crampton-Brophy sporządziła listę potencjalnych motywów zabójstwa oraz listę ewentualnych narzędzi zbrodni. W opisie jednej z broni palnych napisała: “Głośna, robi bałagan, wymaga pewnych umiejętności”. Dodała też: “Odkryłam, że o wiele łatwiej jest życzyć ludziom śmierci niż rzeczywiście kogoś zabić. Nie chcę martwić się plamami krwi i kawałkami mózgu na ścianie. No i mam okropną pamięć jeśli chodzi o spamiętywanie wszystkich kłamstw. Ale wiem jedno - każdy jest w stanie popełnić morderstwo, jeśli dotrze do granic swoich możliwości”.

Myślisz, że Nancy Crampton-Brophy naprawdę zamordowała swojego męża?

Zobacz również: Zapłacił za zgwałcenie i zabicie swojej żony! To dopiero kochany mąż! TAJEMNICZA HISTORIA

 

Polecane wideo

Według internautek to największe ciacha w Top Model. Mają szansę wygrać
Według internautek to największe ciacha w Top Model. Mają szansę wygrać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2018 17:41
straszne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie