Parę godzin wcześniej wzięli ślub. W nocy panna młoda znalazła męża martwego

“W moim sercu jest wyrwa, której nigdy nic nie zapełni” - napisała zrozpaczona młoda wdowa.
Parę godzin wcześniej wzięli ślub. W nocy panna młoda znalazła męża martwego
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/danny.emsley)
10.09.2018

17 sierpnia 2018 roku miał być początkiem nowego, wspólnego życia dla Clare i Danny’ego Emsley. Para wzięła ślub w malowniczej miejscowości w pobliżu angielskiego miasta Leeds. Na swoje wesele 35-letnia Clare i 37-letni Danny zaprosili ok. 80 gości, najbliższą rodzinę i przyjaciół. Niestety tuż po północy okazało się, że ich bajkowy dzień zamienił się w najczarniejszy koszmar.

Zobacz również: „Jestem narzeczoną od 10 lat. Powoli tracę nadzieję na ślub” (Historia Patrycji)

Jak donosi portal Irish Mirror, ok. 23:30 Danny poszedł do pokoju hotelowego, i położył się spać. Godzinę później Clare postanowiła sprawdzić, czy z jej świeżo poślubionym mężem wszystko jest w porządku. Okazało się, że Danny śpi w najlepsze, więc panna młoda wróciła do reszty gości. Ponownie zjawiła się w pokoju ok. 1:30 w nocy, gdy poszła położyć się spać. Wtedy zobaczyła, że z Dannym jest coś nie tak.

Zszokowana Clare wybiegła z pokoju wzywając pomocy. Wkrótce w hotelu zjawili się ratownicy, którzy zaczęli udzielać mężczyźnie pierwszej pomocy. Niestety nie udało się go uratować. Danny Emsley zmarł w swoją noc poślubną w wieku 37 lat, zaledwie parę godzin po tym, jak powiedział Clare sakramentalne “tak”.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/danny.emsley)

Zrozpaczona Clare, która jednego dnia stała się i panną młodą, i wdową, wyraziła swój żal na Facebooku. “Piątek był najpiękniejszym dniem w moim życiu. Spędziliśmy razem idealny dzień z rodziną i przyjaciółmi, wypełniony miłością i śmiechem - nie mogliśmy prosić o lepsze chwile. Magia skończyła się w nocy, gdy mój piękny Danny został w okrutny sposób wyrwany z mojego życia. W moim sercu jest wyrwa, której nigdy nic nie zapełni” - napisała Clare.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/danny.emsley)

Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną nagłej i niespodziewanej śmierci Danny’ego. Jak podaje Irish Mirror, jego bliscy przekonywali, że mężczyzna cieszył się dobrym stanem zdrowia. Z kolei śledczy wykluczyli działanie osób trzecich i nie traktują śmierci Danny’ego jako potencjalnego zabójstwa.

Zobacz również: Historia Kamili: „Moja siostra w dniu ślubu wyglądała wulgarnie. Przyniosła wstyd całej rodzinie”
Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO
Kupiły suknie ślubne w Internecie i zamarły. W paczce znalazły coś OHYDNEGO - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.09.2018 15:37
Wiem, ze to dla niej w takim momencie życia żadne pocieszenie ale dobrze ze stało się to już po ślubie niż tuż przed. Nie będzie się szarpać z rodzina męża o majątek, na który możliwe ze razem pracowali przez lata.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.09.2018 14:54
Współczuję, wiem co czuje ta kobieta. Takiej pustki nie da się niczym zapełnić, życie już zawsze jest smutne, przeplatane żalem i goryczą :( od siebie mogę powiedzieć, że musisz być silna, dla niego i dla siebie. Nigdy nie można się poddać. Jego etap się zakończył, a dla Ciebie był po prostu jednym z wielu, jakie musisz przejść. Wierzę głęboko, że każdy ma swój dzień, każdy ma swój czas, swoją świeczkę i plan...jak tak świeczka gaśnie, to odchodzi, zostawia po sobie żal. Tak bardzo tęsknię za Tobą, A. [*] :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie