Wszystkie kobiety marzą, żeby mieć taką figurę, jak ona

Poznajcie Lais DeLeon.
Wszystkie kobiety marzą, żeby mieć taką figurę, jak ona
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/laisdeleon/)
02.09.2018

W obecnych czasach to nie modelki czy aktorki, ale trenerki fitness są najbardziej pożądanymi kobietami na świecie. Nic dziwnego – mają przepiękne, zadbane ciała. Na dodatek praca często jest ich pasją albo od pasji się zaczęła. Dzięki temu ich atrakcyjność jeszcze bardziej wzrasta.

10 dziewczyn z Instagrama, które są tak piękne, że to wręcz niesprawiedliwe

Wśród seksownych trenerek fitness bardzo dużą popularnością cieszy się Lais DeLeon. To 30-letnia Brazylijka. O Lais zrobiło się głośno, odkąd z jej usług postanowiła skorzystać gwiazda NBA – LeBron James. Teraz cieszy się opinią najbardziej pożądanej trenerki fitness.

Jej przygoda z siłownią rozpoczęła się w wieku 19 lat. Lais stopniowo zaczęła uzależniać się od treningów. Widziała zmiany, jakie zaszły w jej ciele i nabrała apetytu na więcej. Dzięki treningom dostała też angaż jako modelka. Kilka lat temu zaczęła prowadzić konto na Instagramie. Obserwuje ją 947 tys. osób. Ostatecznie została trenerką fitness i dietetyczką. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem autorskich treningów i układaniem diet. Czy faktycznie zasługuje na miano najseksowniejszej trenerki fitness?

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.09.2018 01:23
Ładna jest moim zdaniem, wygląda dużo lepiej niż większość pokazywanych tutaj dziewcząt np. Bielik.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2018 18:58
No nie wiem, jak dla mnie jest trochę za pulchna. I nie zapominajmy o tym, że to tylko zdjęcia prosto z instagrama, realnie pewnie tak nie wygląda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2018 09:27
Kolejna dziewczyna odlana z plastiku. Serio, identyczna jak jej koleżanki z insta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie