Z tym facetem chcą się umówić setki kobiet. Według nich to ideał

Nie może narzekać na brak zainteresowania. Rozumiesz, co w nim widzą?
Z tym facetem chcą się umówić setki kobiet. Według nich to ideał
źródło: Facebook (facebook.com/brian.hallworth)
21.08.2018

Niektórzy próbują odnaleźć przepis na powodzenie u płci przeciwnej, ale ten chyba nie istnieje. Trzeba mieć w sobie to „coś”. Co? Odpowiedzią na to pytanie ma być właśnie ten mężczyzna. To najbardziej rozchwytywany singiel w popularnej w krajach anglojęzycznych aplikacji randkowej Plenty of Fish - informuje metro.co.uk.

Zobacz również: Tak wyglądają najbardziej pożądani single z aplikacji randkowej. Nie można im się oprzeć

Brian Hallworth jest użytkownikiem, który otrzymał najwięcej wiadomości od zainteresowanych nim kobiet. Żaden inny nie może się z nim równać. To szczególnie ciekawe z uwagi na jego wiek. Brytyjczyk jest samotnym 46-latkiem, ale jak widać, nie wzbudza to podejrzeń adoratorek.

Wyjątkowo fotogeniczny mężczyzna zawodowo zajmuje się renowacją domów. W wolnych chwilach robi furorę jako sobowtór Collina Farrella.

Profil założył zaledwie kilka miesięcy temu, a w jego skrzynce odbiorczej wylądowało już kilkaset propozycji matrymonialnych! Dziesięć z nich zainteresowało go do tego stopnia, że zdecydował się umówić na randkę. Kolejnych spotkań już jednak nie było. Najprzystojniejszy singiel w aplikacji zdradził w rozmowie z portalem, w czym tkwi problem.

Zobacz również: Najbardziej pożądani faceci z Tindera. Podobno każda dziewczyna chciałaby się z nimi umówić! (Ty też?)

Nigdy nie było źle. Nie mam strasznych doświadczeń w randkowaniu, ale większość kobiet wygląda zupełnie inaczej w rzeczywistości, niż wirtualnie

- wyznaje. Brian narzeka na filtry upiększające i graficzne nakładki, które zupełnie zmieniają nasz wizerunek. Później trudno nas rozpoznać, kiedy stajemy twarzą w twarz.

Według niego lepiej nie uciekać się do takich sztuczek i postawić na pełną naturalność. Jeśli spodobasz się taka, jaka jesteś naprawdę - na żywo nie będzie rozczarowania i być może spotkasz miłość swojego życia.

Jedno jest pewne - on żadnych filtrów nie potrzebuje…

Zobacz również: Ten przystojniak z Tindera od razu proponuje dziewczynom seks. Nie uwierzysz, jak łatwo się godzą!

Polecane wideo

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2018 18:56
Witam serdecznie! Moja propozycja to zaproszenie do dodatkowej pracy,w sumie bardzo prostej lecz też monotonnej.. Trud jednak się opłaca , pracując bez wysiłku przez 2 godziny otrzymujemy 50 $. Do rozpoczęcia nie jest potrzebny żaden wkład finansowy, rejestracja jest bardzo uproszczona bez zbędnych danych osobowych a minimalna pierwsza wyplata to 150$(konto, paypal.. co kto lubi ? Stawiamy na sprawdzone osoby, nie na ich ilość - lubimy nagradzać tych co dla nas klikają:) Praca polega na przepisywaniu poprawnie liczby czterocyfrowa i zatwierdzaniu - kazdy z nas kiedys cos takiego przechodził przy rejestracji konta, lub ogladaniu serialu online ? liczby się zmieniają a konto wzrasta o 0,1$ i można tak bez przerwy ,ja proponuje skromne 2 godzinki - chociaż znam osoby które pracuja tak przes 8h dziennie. Uważam ze w skali miesiąca i tak otrzymamy spora sumkę 1500$. Myślę ze warto poświęcić troszkę czasu by sobie pomoc:) Zostawiam link do rejestracji, i życzę wysokich zarobków:) : http://dezmoney.club/5485727807018/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie