Jest przystojny i ma dobre serce. Poznajcie Kubę, który PRAWIE został najpiękniejszym mężczyzną na świecie!

Polak został II wicemisterem w konkursie Mister Global.
Jest przystojny i ma dobre serce. Poznajcie Kubę, który PRAWIE został najpiękniejszym mężczyzną na świecie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jakub_kucner/)
30.07.2018

Mister Global to konkurs piękności dla mężczyzn. Po raz pierwszy zorganizowano go w 2014 r. Tegoroczna edycja odbyła się 22 lipca w Bangkoku, w Tajlandii. Zwycięzcą został Amerykanin - Dario Duque. Doceniono również Polaka. Po raz pierwszy w historii nasz rodak zdobył miejsce w zaszczytnej trójce. Jakubowi Kucnerowi przypadł w udziale tytuł II wicemistera. To bardzo duże wyróżnienie dla Polski, ponieważ w plebiscycie brali udział najpiękniejsi osobnicy płci męskiej, pochodzący z 39 krajów.

Żadna kobieta mu się nie oprze. To chodzący IDEAŁ

Jakub Kucner ukończył studia aktorskie i studia z medioznawstwa. Jest trenerem personalnym. Lubi aktywność fizyczną i dba o dietę. Mężczyzna ma nie tylko piękne ciało, ale także duszę. Przyznaje, że kocha dzieci i nie są to słowa rzucone na wiatr. Jakub wspiera potrzebujące maluchy z Gambii. Był tam na kilku misjach.

W mediach pisze się o nim, że jest idealnym kandydatem na męża, ale zainteresowane dziewczyny rozczarują się, gdyż ma on partnerkę – Karolinę Zagozdon. To z nią założył fundację, dzięki której ma zamiar jeszcze skuteczniej pomagać innym ludziom. Jego mama twierdzi, że właśnie to go wyróżnia – zwracanie uwagi na drugiego człowieka. Poza tym ma w sobie pokorę.

A jak skomentował wyróżnienie Jakub Kucner? „Nadal nie wierzę, że to dzieje się naprawdę. Dałem z siebie 200% i przez cały okres zgrupowania jak i na gali. To ogromny sukces i zupełnie się tego nie spodziewałem. Poziom był bardzo wysoki, ale myślę, że na ten werdykt złożyło się bardzo dużo czynników, w tym również to, czym zajmuję się w Polsce i moje działania charytatywne. Jako jedynemu Europejczykowi udało się awansować do TOP 5. Dziękuję za całe wsparcie ludziom z całego świata i oczywiście moim rodakom - powiedział nam Jakub Kucner tuż po otrzymaniu nagrody” – czytamy na portalu plejada.pl.

I wicemisterem został kandydat z Egiptu, III z Południowej Afryki, a IV z Tajlandii.

 

MAMY TO ! POLSKA NA PODIUM ! Moi Kochani ️ Na tą wiadomość, czekało wielu z Was. Jak poszło mi na konkursie Mister Global 2018 w Tajlandii, na którym reprezentowałem Polskę i Was wszystkich ? Stało się coś o czym nawet nie marzyłem - wywalczyłem tytuł 2 wicemistera i wciąż nie wierzę, że to dzieje się naprawdę Za cel postawiłem sobie TOP 16, biorąc pod uwagę poziom kandydatów i mierząc siły na zamiary. I się udało - TOP 16 i słowo POLAND, czyli cel osiągnięty, a dalej to już nawet nie potrafię opisać słowami, co czułem, kiedy przy ogłoszeniu TOP 5 padło POLAND, a póżniej 2 wicemister Global. Wylatując do Tajlandii nie miałem żadnych oczekiwań, parcia na osiągnięcie sukcesu, itp. Chciałem z dumą reprezentować barwy biało-czerwone i Was wszystkich. Melduje wykonanie zadania w 200%. Dałem z siebie wszystko i byłem po prostu sobą. Tym zjednałem sobie przychylność i szacunek zarówno kandudatów z innych krajów jak i organizatorów. Na ten sukces złożyło się wiele czynników - nie tylko wygląd. Na takim konkursie, oczywistym jest, że każdy musi dobrze wyglądać, ale czy ma do zaoferowania coś oprócz tego ? Nie bez znaczenia była moja wizja promowania tytułu Mister Global, którą przedstawiłem podczas swojej prezentacji. Dzisiaj jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i dzielę się z Wami tą radosną wiadomością. Zdobywając tytuł 2 wicemistera Global otwieram nową kartę w historii światowych konkursów dla mężczyzn i jestem pierwszym Polakiem, któremu udąło się zajść tak wysoko. Gratuluję laureatowi - @dario.duque z USA oraz mojemu współlokatorowi @dweezy_g z RPA tytułu 3 wicemistera oraz wszystkim kolegom z konkursu. Przez te prawie 2 tygodnie stanowiliśmy zgraną paczkę i tak naprawdę będzie mi trochę żal się z Wami rozstawać. To była niesamowita przygoda i bardzo intensywny czas. Teraz marzę o tym, aby wrócić do Polski zobaczyć się w końcu z moja ukochaną, wyspać i zjeść normalnego polskiego schabowego —————————————— DID IT! one of the TOP 3. Still can’t believe #man #guy #sunday #poland #misterpolski #fashion #happy #happiness #misterglobal #thailand #bangkok #motivation #final #gala #success

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

 

Ostatnie dwa tygodnie zapamiętam do końca życia. Kiedy 11 lipca wylatywałem do Tajlandii na konkurs Mister Global, miałem tylko jedno marzenie. Zaprezentować Polskę z jak najlepszej strony i być jej godnym reprezentantem na arenie międzynarodowej. Miałem mnóstwo obaw, ale wiedziałem jedno, że trzeba dać z siebie 200 %. Nie był to łatwy czas, który kosztował mnie sporo pracy i poświęcenia. Zawsze jednak wiedziałem, że marzenia spełnia się poprzez ciężką pracę i poświęcenie, nie ma drogi na skróty. Tak było i tym razem. Udało mi się osiągnąć coś, czego nie dokonał nigdy wcześniej żaden Polak, startujący w konkursach międzynarodowych. Do końca życia będę pamiętał emocje jakie towarzyszyły mi przy wyczytywaniu pierwszej piątki ponieważ wtedy spełniło się jedno z moich największych marzeń. Byłem w top 5 konkursu Międzynarodowego Mister Global. A póżniej 2 wicemister Global. Jeszcze długo po ogłoszeniu werdyktu, nie wierzyłem w to, co się wydarzyło. Po powrocie do hotelu zastanawiałem się czy to dzieje się naprawdę. Poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, zawiązały się przyjaźnie mam nadzieję na długie lata. Bardzo wiele się nauczyłem, pobyt w Tajlandii był niezwykłym doświadczeniem. Dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc, dziękuję za wszystkie wiadomości i trzymanie kciuków, przez całe dwa tygodnie czułem, że jesteście ze mną. Dziękuję Wszystkim którzy wspierali mnie w tym czasie, dziękuje @gerhardvonlipinski national director za przybycie i wsparcie tam na miejscu. Dziękuje mojej ukochanej za cierpliwość i wyrozumiałość. Teraz przede mną kolejne wyzwania, ale życie polega na tym, aby stawiać sobie kolejne cele, osiągać je i iść cały czas do przodu —————————————————————- Last two weeks, wasn’t the easiest but for sure I will remember this time for all my life. I did it and beacome one of the TOP 3 hansome man on the wolrd. Still can't believe it. Thank you all for support and messages - it was the biggest motivation for me. Thank you! #man #guy #poland #misterpolski #fashion #happy #happiness #misterglobal #thailand #bangkok #motivation #final #gala #success #poland #warsaw #elegant

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 2) 14.03.2019 17:16
w hiszpanii kazdy koles na ulicy tak wyglada . Poza tym w konkursach mister 'forsuje sie swoja dzialanosc charytatywna' zeby zwiekszyc swoje szanse, a nie jest to dobroc serca
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 31.07.2018 20:49
Troche takie przganiał kocioł garnkowi, ale jak się chce to można schudnąć. Obie Panie pokazały , że się da. A Dominika jakby się teraz trochę poruszała, jakiś suplement typu iqacai i dieta to na bank by szybko schudło. Ale widocznie dobrze jej tak jak jest.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2018 16:01
Dla mnie każdy facet robiący selfiki w lustrze jest żałosny. Kobiety tez. Widząc takie zdjęcie od razu tracę chęć na poznanie takiej osoby. Szkoda czasu na pustostany.
odpowiedz
aguia (Ocena: 5) 31.07.2018 13:17
a mnie to wyglada na wilk w owczej skorze jakby nie lubil dzieci to spoko ale z tymi dziecmi. nie wyglada na spoko. bardzo fajny reproduktor dla napalonych mamusiek.
odpowiedz
Polciaa (Ocena: 5) 30.07.2018 17:56
Bardzo przyjemna osoba :) Polecam wam Vivese
odpowiedz

Polecane dla Ciebie