Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj

Jest śliczna!
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
źródło: worldlifestyle.com
28.07.2018

Większość z nas wraca z sentymentem do zdjęć z własnego wesela. Ślub to w końcu jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Jednak nie dla wszystkich, bo ta para chciała się tylko pobrać, a przy okazji stała się pośmiewiskiem dla całego świata. Ich fotografie wykonano wiele lat temu, a do dziś robią furorę w Internecie. Para uważana jest za najgorzej dobraną w historii, a panna młoda za najbrzydszą, jaką kiedykolwiek widziano.

Zobacz również: „Taka ładna panna młoda i tak OHYDNIE ubrana”. Internauci oburzeni suknią ślubną

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bohaterka skandalu wzięła sobie do serca komentarze internautów i zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Co ważne - udaną, bo dziś nie przypomina siebie sprzed lat. Jest szczęśliwą żoną i mamą, a przy okazji także piękną kobietą. Wymagało to wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy nad sobą, ale efekt był tego wart.

To trzeba zobaczyć. Rosjanka mogła się załamać, ale zrobiła coś zupełnie innego. Zawzięła się, by udowodnić krytykom, że także jest wiele warta.

Zobacz również: Z tej dziewczynki wyrosła NAJBRZYDSZA kobieta świata! (Zobacz aktualne fotki)

 

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 4.27 / 5
teatrekostudio.pl (Ocena: 5) 06.07.2019 11:28
o ja ciebie niemogę
odpowiedz
nelcia (Ocena: 3) 14.03.2019 18:53
takie se
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 15:00
Żal szkoda czaau
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 20:05
Przecież to nie jest ta sama osoba ludzie daliście się nabrać ? nie możliwe to są zupenie inne włosy a po drugie zeby schudną czy naprawdę zejść z wagi do takiego stopnia zostaną ślady nie ma opcji aby zeszło to wszystko i nie pozostawiło po sobie znaku . Sam fakt rzadkie włosy i nagle gęste ? Nie możliwe chyba ze perulka ..
odpowiedz
!!TakaJedna!! (Ocena: 5) 28.12.2018 18:03
Panna Młoda z początku brzydka a teraz WOW!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie