Dziecko ze zdjęcia to nie jej córka, ale wnuczka! Poznaj najseksowniejszą babcię na świecie

Na pewno nie wygląda na swój wiek.
Dziecko ze zdjęcia to nie jej córka, ale wnuczka! Poznaj najseksowniejszą babcię na świecie
źródło: Instagram (instagram.com/sweetalice101)
01.07.2018

Według wielu nie wygląda nawet na matkę, a ona doczekała się już nawet wnuków. Alice Vasquez ze Stanów Zjednoczonych robi furorę jako najseksowniejsza babcia na świecie. Piękna brunetka w niczym nie przypomina stereotypowej staruszki robiącej na drutach. Wciąż jest w świetnej formie i uwielbia wzbudzać powszechny podziw. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia w skąpych strojach kąpielowych.

Zobacz również: Ta kobieta oszukała czas. Jeszcze nikomu nie udało się odgadnąć jej wieku

Sama nie widzi w tym żadnego problemu. Nie ma zamiaru dostosowywać się do obowiązujących norm i udawać kogoś, kim nie jest. Amerykanka uwielbia sport, odpoczynek na świeżym powietrzu i wciąż jest aktywną imprezowiczką, która opuszcza klub jako jedna z ostatnich. Nie zapomina jednak o swoich wnuczkach, którym poświęca każdą wolną chwilę.

Moja córka ma niezły ubaw z tego, jakie wzbudzam zainteresowanie. Ale ja po prostu żyję pełnią życia nie oglądając się na to, co ludzie mówią i jak mnie osądzają - wyznaje w rozmowie z „Daily Star Online”.

Ludzie myślą, że jesteśmy siostrami. Podejrzewają nas o wszystko, co najgorsze, bo młodo zostałyśmy matkami. Ale nie ma w tym nic podejrzanego. Po prostu zakochałyśmy się dość wcześnie, szybko zaszłyśmy w ciążę i nie ma się czego wstydzić - tłumaczy najseksowniejsza babcia na świecie.

Alice urodziła pierwsze dziecko, kiedy miała zaledwie 16 lat. Po kolejnych 3 latach na świecie pojawiła się druga pociecha. Jej dzieci też nie zwlekają i powiększyły swoje rodziny w okolicach 20. roku życia.

Jest bardzo dumna ze swoich córek i wnuczek, ale nie ma zamiaru zmieniać swojego stylu życia. Wciąż jest imprezową dziewczyną, która najlepiej czuje się wśród znacznie młodszych ludzi.

Zobacz również: Ta kobieta ma 30 lat, a wygląda na 60. Nikt nie wierzył, że kiedyś wyjdzie za mąż

Kiedy mężczyźni dowiadują się, że jestem babcią, oczywiście są w szoku. Ale to trwa tylko chwilę, bo zaraz chcą się dowiedzieć o mnie znacznie więcej. Oczywiście nie wyglądam na kobietę, która ma już wnuki, więc dla wielu z nich to pociągające - wyznaje Alice.

Czas zdradzić jej największą tajemnicę - najseksowniejsza babcia świata ma 39 lat, choć według większości wygląda na przynajmniej o dekadę młodszą. Świetną formę udaje jej się zachować dzięki jodze, którą zajmuje się zawodowo.

I choć jej zdjęcia zdają się mówić co innego, Vasquez jest szczęśliwie zakochana. 2 lata temu odnowiła kontakt z mężczyzną, z którym spotykała się w młodości. Znowu zaiskrzyło i para zamieszkała razem.

Komentatorzy doceniają fakt, że pomimo upływu lat Alice nadal wygląda zjawiskowo. Niektórzy mają jednak wątpliwości, czy babcia powinna się w ten sposób obnażać.

Ciekawe, co myślą o tym jej dzieci i wnuki…

Zobacz również: „Z tyłu liceum, z przodu muzeum”. Mają idealne ciała, ale twarz zdradza, w jakim są wieku

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 03.08.2018 03:05
"Świetną formę udaje jej się zachować dzięki jodze, którą zajmuje się zawodowo". A to dobre!!! Nie wiedziałam, że po "jodze" usta i biust nabierają (dużo) większych rozmiarów.... Nie wątpię, że w wieku 39 lat nie wygląda staro, ale po co pisać takie pierdoły - gołym okiem widać, że pracował nad nią chirurg plastyczny. Nasze polskie babcie nie wyglądałyby gorzej gdyby "zainwestować" w nie odpowiednią kasę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2018 13:12
,,Pierwsze dziecko urodziła w wieku zaledwie 16 lat,, No rzeczywiście, jest się czym chwalić....Matka nie upilnowała, gówniara się puściła i prawdopodobnie poszła na socjal. Mi by było wstyd w tym wieku być babcią, ale to jej cyrk jej małpy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2018 08:58
Byłaby ładna gdyby nie te usta glonojada...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie