Oto najseksowniejszy tata na świecie. Ma 42 lata i wciąż wygląda jak ideał

Nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też bardzo ciepłym człowiekiem.
Oto najseksowniejszy tata na świecie. Ma 42 lata i wciąż wygląda jak ideał
źródło: Instagram (instagram.com/dezguile)
24.06.2018

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. To szczególna okazja, bo podkreśla bardzo istotną rolę, jaką w naszym życiu odgrywa tata. Dla wielu kobiet to ideał mężczyzny i największe wsparcie. Nic więc dziwnego, że w dorosłym życiu podświadomie wybieramy partnera, który choć trochę go przypomina. Jego córki mogą mieć z tym spory problem, bo poprzeczka postawiona jest wyjątkowo wysoko.

Zobacz również: Czy to najseksowniejszy tata w Polsce? Jakub ma dwójkę dzieci i... bardzo dużo tatuaży!

Darren Guile to zwycięzca tegorocznego plebiscytu na „Najgorętszego Tatusia” zorganizowanego przez brytyjski dziennik „The Sun”. 42-latek pokonał setki konkurentów, a jego wybór spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Nie dość, że jest niesamowicie przystojny, to na dodatek ma ogromne serce.

To wierny partner i kochający ojciec, który nie tylko świetnie wygląda, ale potrafi też bezinteresownie pomagać. Kiedy go zobaczysz i poznasz jego historię - będziesz równie zachwycona, co jury konkursu.

Zacznijmy od informacji, która nie wszystkim fankom Derrena przypadnie do gustu - 42-latek jest już zajęty. Od 25 lat pozostaje w związku ze swoją partnerką, z którą wychowuje trójkę dzieci. Zwycięstwo w plebiscycie dodało mu odwagi i przystojny tatuś zdecydował się nawet na oświadczyny.

Mało tego, pan Guile to nie tylko ojciec dla własnych pociech. Razem z ukochaną tworzą rodzinę zastępczą dla najbardziej potrzebujących dzieci. Przez ostatnich kilka lat w ich domu mieszkała ich dodatkowa czwórka, a to zapewne nie koniec.

Chodzący ideał? Nie tylko dla nas. Wiele pań próbuje z nim flirtować, ale on zapewnia, że jego wybranka nie ma powodu do zazdrości. „Jest i będzie jedyną kobietą w moim życiu” - wyznaje w rozmowie z „The Sun”.

Zobacz również: Najseksowniejsi ojcowie wszech czasów ♥

Wdzięki 42-latka doceniają także koleżanki ze szkoły jego córek. Nastolatki czekają, kiedy to on odbierze je ze szkoły, by mogły sobie chociaż na niego popatrzeć. Wiele z nich twierdzi, że to faktycznie najgorętszy tata, jakiego kiedykolwiek widziały. Przystojny stolarz zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, ale nie zawsze był tak pewny siebie.

Zacząłem siwieć, kiedy miałem 19 lat. Miałem z tego powodu ogromne kompleksy, bo to trochę za wcześnie. Na szczęście nie próbowałem tego zakryć i wreszcie doceniłem. Uważam to wręcz za swój atut - twierdzi.

Jego wybranka o wiele bardziej docenia inny szczegół jego wyglądu - silne, męskie ręce. W objęciach Derrena czuje się wyjątkowo bezpiecznie.

Chociaż mężczyzna zdaje sobie sprawę, że wygląda lepiej od większości swoich rówieśników, na pewno trudno nazwać go narcyzem. Mężczyzna nie ukrywa, że kiedyś był w znacznie lepszej formie, ale ponad 2 lata temu przestał ćwiczyć i trochę przytył. Naszym zdaniem zupełnie tego nie widać. Jak na faceta po czterdziestce prezentuje się wyjątkowo zgrabnie.

Jego partnerka zdaje sobie sprawę, że Derren jest pożerany wzrokiem przez inne kobiety. Ten jednak pozostaje jej wierny i wciąż zachowuje ogromną skromność. Kiedy dowiedział się, że został wybrany „Najgorętszym Tatusiem”, podobno bardzo się zdziwił.

Faceci naprawdę są jak wino. A przynajmniej on…

Zobacz również: Z nim każda kobieta chciałaby mieć dziecko. To najseksowniejszy tata na świecie! (Niestety, jest już zajęty)

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2018 13:59
Przystojny ale szkoda że ma siwe włosy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.06.2018 01:46
wygląda ok i na swoje lata. dobry wygląd w tym wieku nie jest niczym dziwnym.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie