Księżna Kate była prześladowana w szkole?! „Nikt nie chciał siedzieć z nią przy stole w stołówce. Była wypychana z kolejki na sam koniec”

Mało kto wie o tym doświadczeniu z jej życia.
Księżna Kate była prześladowana w szkole?! „Nikt nie chciał siedzieć z nią przy stole w stołówce. Była wypychana z kolejki na sam koniec”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/royal_family_lovers/ & https://www.instagram.com/royal.family.uk/)
04.06.2018

Życie księżnej Kate przez wiele z nas jest postrzegane jako idealne. Pewnie znajdzie się niejedna osoba, która jej zazdrości. Żona księcia Williama wydaje się mieć wszystko: urodę, pieniądze i rodzinę. Nie musi też ciężko pracować. Mimo wszystko droga przed nią nie zawsze była usłana różami. Mało kto wie, że jako mała dziewczynka była prześladowana przez rówieśników.

Koledzy z klasy naśmiewali się z jej dużych piersi – dyrekcja zaproponowała... operację biustu!

Rodzice Kate zapisali ją do elitarnej szkoły Downe House, która znajdowała się bardzo blisko od jej domu rodzinnego. To właśnie tam rozegrało się piekło. Koleżanki księżnej bardzo szybko zawiązały przyjaźnie, ponieważ większość z nich mieszkała w internacie. Ona sama została na uboczu, a po pewnym czasie stała się obiektem kpin i zastraszania. Księżna doświadczyła też przemocy ze strony koleżanek, którym nie spodobały się jej krótko obcięte włosy, poważna wada wzroku i zamiłowanie do sportu. Dziewczynki szydziły z niej, wytykały ją palcami, śmiały się i popychały ją.

Jak informuje portal popularne.pl, jedna z jej późniejszych koleżanek wspomina, że nikt nie chciał siedzieć z księżną przy stole w stołówce. Była również wypychana z kolejki na sam koniec, a jej książki rozrzucano. W końcu postanowili interweniować rodzice. Kate została przeniesiona do szkoły koedukacyjnej Marlborough College. Tam znalazła koleżanki i szybko się zaklimatyzowała.

Wspomnienia prześladowań pozostały. Kiedy Kate została narzeczoną księcia Williama, włączyła się w pewien projekt, czytamy na popularne.pl. Miał on na celu przeciwdziałanie przemocy w szkole. Z kolei część pieniędzy, które otrzymała jako prezent ślubny, przeznaczyła na rzecz organizacji walczącej z agresją w środowisku szkolnym, informuje dalej portal.
 

 

️️

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

 

 

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2020 01:27
A te kurwy, ma nadzieję że są dziś bite i kopane.
odpowiedz
Ada (Ocena: 5) 07.06.2018 06:42
No i stąd nauka: traktuj każdego dobrze, bo nie wiesz, co z niego wyrośnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2018 21:01
haha i co, teraz jej zadroszcza! Karma wraca! :)
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie