Poznajcie Louisa Spencera. To on jest teraz najlepszą partią w Wielkiej Brytanii

Bogaty i przystojny. Ideał?
Poznajcie Louisa Spencera. To on jest teraz najlepszą partią w Wielkiej Brytanii
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/nickiminaj/)
24.05.2018

Na ślubie Harry’ego i Meghan, który odbył się 19 maja, zostało zauważonych kilka osób. Wzbudziły one nie mniejszą uwagę niż para młoda. Co ciekawe, to rodzeństwo.

Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Powszechny zachwyt wywołała Kitty Spencer – bratanica księżnej Diany. Dziewczyna jest wyjątkowo piękna i pracuje jako modelka. Duże zainteresowanie przypadło w udziale również jej bratu - Louisowi Spencerowi. Jak donosi portal bustle.com, to właśnie on uchodzi teraz za najlepszą partię wśród brytyjskich arystokratów.

Urodził się 14 marca 1994 r. Jego pełne imię to Louis Frederick John Spencer. Jest wicehrabią Althorp. Urodził się jako syn Charlesa Spencera, brata księżnej Diany. On z kolei jest 9. hrabią Spencer. To oznacza, że Harry i Louis są ciotecznymi braćmi. Louis ma odziedziczyć tytuł hrabiego po swoim ojcu, co oznacza, że jego żona będzie księżną.

Nie bez znaczenia jest też dom Spencerów, pochodzący z 1508 r. Znajduje się w nim... 90 pokoi. Co do rodzinnej fortuny, została wyceniona na 196 milionów dolarów.

Kolejna zaleta młodego wicehrabiego to atrakcyjny wygląd fizyczny. Louis jest bardzo przystojny: wysoki, dobrze zbudowany. Męskości na ślubie Harry`ego dodawała mu broda. Potrafi się też świetnie ubrać, jak można było zobaczyć na ceremonii ślubnej.

Niestety niewiele wiadomo o Lousie. Mężczyzna unika mediów. Ostatnio był widziany na ślubie księcia Williama i księżnej Kate. Wieści głoszą, że Louis spędził większość życia w południowej Afryce, razem ze swoimi siostrami. Kitty – bardziej znana mediom – wypowiada się o nim w bardzo pochlebnym tonie, więc można się domyślić, że jest miłym facetem.

Podoba wam się Louis?

 

Check out our wedding photo. ️ no honestly it was such an honor to have you guys.

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 10:11
Wygląda na miłego i rozsądnego.. Chętnie bym poznała,nie ma dla mnie znaczenia majątek :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo