Jej dzieciństwo było koszmarem. Zobacz, jak dziś wygląda najsłynniejsza mała miss

Jako 6-latka utrzymywała całą rodzinę i była gnębiona. 7 lat później...
Jej dzieciństwo było koszmarem. Zobacz, jak dziś wygląda najsłynniejsza mała miss
źródło: Instagram (instagram.com/officialedenwood)
18.05.2018

Życie małych królowych piękności wygląda jak bajka. Zdobione sukienki, śliczne buciki, fantazyjne fryzury, mocny makijaż, błysk fleszy, aplauz publiczności. Prawie każda dziewczynka chciałaby tego doświadczyć. Eden Wood, której to się udało, po latach twierdzi jednak, że nie ma czego zazdrościć. Jej kreacje były kolorowe, ale dzieciństwo wspomina w czarnych barwach.

Zobacz również: Mamy zdjęcia lolity z Instagrama. Przecież tak NIE POWINNA wyglądać 13-letnia dziewczynka!

Młoda Amerykanka była jedną z gwiazd programu „Toddlers & Tiaras”, który dokumentował zmagania młodocianych miss. Sama zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie, bo nie chodziła jeszcze do podstawówki, a już mogła się pochwalić setkami zdobytych tytułów. Uczestnictwo w konkursach stało się dla niej pełnoetatową pracą, a dla rodziców - źródłem ogromnych dochodów.

Dziś wiemy już, że uśmiechała się tylko na scenie, a po powrocie do domu zdecydowanie częściej płakała - informuje mamadu.pl.

Myli się ten, kto uważa, że małe miss spełniają jedynie swoje marzenia. Być może Eden faktycznie lubiła przebieranki i zainteresowanie ze strony innych, ale motorem napędowym byli w tym przypadku jej rodzice. To oni kierowali jej karierą. Oczywiście nie bezinteresownie, bo dzięki popularności córki sami nie musieli pracować.

To prawda, że inwestowali grube tysiące dolarów w małą gwiazdę, ale wydatki zwracały się ze sporą nawiązką. Dziewczynka zarabiała na udziałach w konkursach, a później także kampaniach reklamowych, występach w TV czy wydając książki i płyty. Sama niewiele miała do powiedzenia. Mama i tata zmuszali ją do coraz większej aktywności, by jak najszybciej się wzbogacić.

Jako niepełnoletnia nie miała żadnych praw do zarobionych przez siebie pieniędzy. Wszystko trafiało na konto rodziców. Jako kilkulatka utrzymywała całą rodzinę i nie mogła doświadczyć beztroskiego dzieciństwa.

Zobacz również: Internauci nie mają wątpliwości: To najpiękniejsze siostry na świecie! Ale mają też brata...

Problemem był nie tylko brak czasu wolnego, bo Eden jeździła po całym kraju zdobywając kolejne tytuły i ciągle przygotowując się do występów. Czuła się jak maszynka do zarabiania pieniędzy. Na dodatek poniżana przez najbliższych. Kilka lat temu jej jej była menadżerka ujawniła prawdę o relacjach panujących w tej rodzinie.

Dziewczynka miała być upokarzana i dręczona przez własną matkę, która nie przebierała w słowach. Nazywała ją „brzydactwem”, „niezdarą” i „małym g***” - przypomina mamadu.pl. Podobno regularnie wytykała jej niedostatki urody, wpędzała w poczucie winy, a czasami w grę wchodziła także przemoc fizyczna.

Najgorzej było wtedy, kiedy nie zdobywała głównej nagrody i kolejne pieniądze przechodziły rodzicom obok nosa.

Zobacz również: Ta 8-latka jest podobno właścicielką NAJPIĘKNIEJSZEJ TWARZY na świecie. Podzielasz tę opinię?

Trudno zrozumieć, jakim cudem kilkuletnia dziewczynka była w stanie funkcjonować tak przez dłuższy czas. Tajemnicę jej świetnej formy także zdradziła była menadżerka. Z jej zeznań wynika, że Eden była niemal siłą pojona kawą i napojami energetycznymi o zwiększonej zawartości kofeiny. Jej główne menu stanowiły koktajle proteinowe. Dzięki temu zawsze miała siłę i nigdy nie marudziła. Nikogo nie obchodziło, jaki może to mieć wpływ na jej zdrowie.

Choć matka wszystkiemu zaprzecza, po tych oskarżeniach usunęła się w cień. Mała miss ma dziś 13 lat i wciąż zajmuje się modelingiem. Wiele wskazuje na to, że już bez krzywdzącej presji ze strony rodziców. Ze zdjęć opublikowanych na Instagramie wynika, że ma poprawne stosunki z matką.

Amerykanka nie chce wracać myślami do tego, co było. Zamiast odczuwać dumę z tego, co udało jej się osiągnąć - na widok zdobytych trofeów wcale się nie uśmiecha.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2018 08:35
Ładna, ale wygląda na starszą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo