Polka wygrała brytyjskie „Top Model”! Poznajcie Arletę

Piękna?
Polka wygrała brytyjskie „Top Model”! Poznajcie Arletę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/arletakupiec/)
11.04.2018

Arleta Kupiec to 22-letnia Polka, o której zrobiło się głośno w Wielkiej Brytanii. Wszystko za sprawą wygranej w brytyjskim „Top Model”, w kategorii „commercial”. Piękna blondynka może teraz liczyć na duże kontrakty reklamowe, które prawdopodobnie staną się przepustką do jej sławy.

Zobacz także: Lewandowska wstawiła na Instagramie zdjęcie prywatnego samolotu. Fanka: „A prosiłam o pomoc na leczenie mamy i cisza, a tu samolot”

Dziewczyna wyjechała za granicę po ukończeniu szkoły średniej. Początki jej pobytu w Wielkiej Brytanii nie były łatwe, podobnie jak u wielu innych imigrantów. Dziewczyna pracowała jako recepcjonistka w hotelu oraz hostessa. W końcu nadszedł czas na przygodę z modelingiem.

Arlecie udało się dostać do „Top Model”. Można powiedzieć, że od razu dopisało jej szczęście. Portal teleshow.wp.pl informuje, że dzięki nadesłanemu filmikowi oraz zdjęciom natychmiast została przyjęta i ominęły ją niektóre etapy. Nie znaczy to jednak, że wygrana przyszła jej łatwo. Dziewczyna musiała wykazać się niezywkłą determinacją, aby pokonać prawie 4 tys. konkurentek.

Arleta pochodzi z Dąbrowy Białostockiej. Jej pasją był taniec i sport, a zwłaszcza piłka ręczna.

Czy Arleta zasłużyła waszym zdaniem na wygraną? Jest piękna?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.04.2018 16:10
Ale ona nie wygrala "Britain's Next Top Model" naszego odpowiednika "Top Model" tylko jakis drugorzedny konkurs :p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 14:05
Modelka nie ma być piękna, tylko ma mieć w sobie coś przyciągającego. Ona jest oczywiście wg mnie, bardzo ładną dziewczyną, ale szczerze mówiąc zupełnie się Jej twarzy nie zapamiętuje. Ale życzę Jej rozwoju kariery :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 08:08
nie moj typ urody, ale ladna, na pewno lepsza niz typowa angielska twarz z zadartym nosem i wystajacymi zebami
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 21:59
Bardzo ładna, chociaż trochę wredna z buzi ale może to tylko pozory, natomiast nie wygląda na wysoką i w ogóle nie przypomina modelek pokazowych czyli standard w tym programie :) a potem nie ma się co dziwić, że po zwycięzcach ani śladu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 18:30
ładna :) na komercyjne spoko, ale nie jest modelką wybiegową
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo