Matka regularnie bierze kąpiel ze swoimi synami. „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”

Jeden z nich jest już nastolatkiem. To normalne?
Matka regularnie bierze kąpiel ze swoimi synami. „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/laurenlibbert/)
07.04.2018

Lauren Libbert to kobieta, o której stało się głośno w Wielkiej Brytanii za sprawą udziału w jednym z programów. Uczestniczka opowiedziała, że bierze kąpiele razem ze swoimi synami. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby byli młodsi, ale jeden ma 10, a drugi 11 lat. Chłopcy są w takim wieku, że cielesność budzi w nich ciekawość. Czy matka nie wyrządzi im krzywdy wspólnymi kąpielami?

Zobacz także: Ojciec chciał sprzedać pedofilom 4-letnią córkę. Umówił ją na 70 spotkań

Ludzie byli w szoku, gdy usłyszeli jej wyznanie. Mało tego, okazało się, że do kąpieli dochodzi regularnie, a matka chłopców uważa to za coś normalnego i zachęca do podobnych praktyk innych ludzi. Jedna z osób, również biorąca udział w programie, dała do zrozumienia, że kąpiele z matką mogą źle wpłynąć na rozwój chłopaków. Kobiety nie przekonały te słowa, chociaż wiedziała, że wypowiada je specjalista.  

„No cóż, bardzo ciekawie się tego słucha, ale się nie zgodzę. Mój starszy syn ma 11 lat i nie widzę w nim żadnych zaburzeń. Jeśli ma jakieś pytania odnośnie seksualności i tego, jak wyglądamy, na wszystko mu odpowiadam. Jeśli oni zdecydują, że nie chcą być przy mnie nago, ja to uszanuję” – powiedziała Lauren. „Jeśli moi synowie czerpią z tego przyjemność, nie mam zamiaru zaprzestać kąpieli. Robimy tak od lat i jest to nasz rytuał. Mamy bardzo małą łazienkę, ale to nie przeszkadza nam cieszyć się kąpielą. I mamy czas na to, aby porozmawiać, zdarza się też tak, że czytamy gazety. Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy” – tłumaczy swoje stanowisko w sprawie.

A wy co o tym myślicie? Czy uważacie, że chłopcy mogą mieć w przyszłości problemy?

Źródło: popularne.pl
 

 

Three in a bath #doggywash #cooldog

Post udostępniony przez Lauren Libbert (@laurenlibbert)

 

No way #sonrejection

Post udostępniony przez Lauren Libbert (@laurenlibbert)

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2019 10:20
To jest chore....ta kobieta powinna sie leczyć......niektorzy piszą ze nie ma w tym nic złego....a pomyślcie odwracajac sytuację ojciec kapiacy sie z córeczkami .....zaras by było pedofil zboczeniec...a matka kapiaca sie z symami to ma byc normalne ...dla mnie to jest chore i taka osobę trzeba odizolowac od synow ......pedofilia zboczenie w babskim wydaniu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 20:33
Oczywiście że dla dzieci to żaden problem, bo nigdy nie miały wyboru. Jak mamusia wbijała 11lat do głowy synkowi to okej to skąd ma się chłopiec zorientować że to nie jest do końca normalne? Rodzice maja dzieci chronić a ta mamuśka przekroczyła granice. To jej zadaniem jest powiedzieć ze jest już za duży na kąpiele z nią. Współczucie dla jej synów i ich przyszłych partnerek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 07:52
Według mnie jeżeli dzieci dobrze się z tym czują to żadnej krzywdy im nie robi a świadczy to o tym jak bardzo zzyta jest ta kobieta ze swoimi dziećmi. Ogólnie mówiąc nie robi nic złego.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 01:09
Współczuje matki. Robi ogromną krzywdę tym dzieciom. Z nią jest coś nie tak i z jej synami pewnie też będzie nie najlepiej. Pomijając sam fakt, że bierze kąpiel z nastoletnimi dziećmi, co już jest chore to jeszcze chwali się tym w mediach i wstawia zdjęcia z kąpieli na instagrama. Ci chłopcy pewnie nie mają zbyt łatwo, bo ciekawe co na to koledzy ze szkoły. Koszmar.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie