Została zgwałcona i oblana kwasem. Jak wygląda dzisiaj? (Zdjęcia, które powinna zobaczyć każda kobieta)

Poznajcie historię Katie Piper - kobiety, która przeszła piekło i udowodniła, że nigdy nie należy się poddawać.
Została zgwałcona i oblana kwasem. Jak wygląda dzisiaj? (Zdjęcia, które powinna zobaczyć każda kobieta)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/katiepiper_/)
06.04.2018

Mówi się, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Historia Katie Piper jest przykładem na to, że owe słowa oddają prawdę. Dziesięć lat temu kobieta doświadczyła tragedii, która na zawsze zmieniła jej życie. Nic nie wskazywało też na to, że los ponownie się do niej uśmiechnie.

Zobacz także: Internauci twierdzą, że to najpiękniejsze TROJACZKI w Polsce. Mamy ich ZDJĘCIA!

Piękna prezenterka telewizyjna i początkująca modelka nie chciała być dłużej ze swoim facetem – Danielem. Mężczyzna nie potrafił się z tym pogodzić. Postanowił się zemścić. Porwał byłą dziewczynę i zgwałcił ją brutalnie. Ale to nie wszystko. Wynajął też mężczyznę, który oblał ją kwasem. Do zdarzenia doszło w 2008 r. „Stałam na ulicy, a ludzie mnie mijali. Czułam, jak moja twarz odpada, paruje, pali się żywcem” – wspomina Katie.

W wyniku oblania kwasem kobieta ledwo co uszła z życiem. Jej twarz oraz ciało zostały poparzone. Straciła też wzrok w jednym oku. Katie przeszła około 200 zabiegów rekonstruujących jej twarz. To jednak nie było najgorsze. Jej psychika była w opłakanym stanie. Gwałt, okropny ból fizyczny i trwałe oszpecenie ciała to cios, który złamałby niejedną osobę. Ale nie Katie. Kobieta przeszła terapię, która okazała się dla niej bardzo pomocna. Ogromny udział w jej powrocie do zdrowia mieli też najbliżsi. Dzięki nim ponownie zaczęła normalnie funkcjonować. Również wiadomość o skazaniu na dożywocie oprawców miała swój udział w pogodzeniu się z tragedią.

Katie postanowiła pomagać ofiarom przemocy. W tym celu założyła fundację charytatywną. Zajęta codziennym życiem i pomaganiem innym, kobieta nie spodziewała się, że spotka ją jeszcze coś pięknego. Wtedy poznała mężczyznę, który pokochał ją taką, jaka jest. Z bliznami, niewidzącym okiem i wszystkimi niedoskonałościami. Katie i Richard wzięli ślub trzy lata temu. Doczekali się dwóch córek. Katie wróciła też do pracy w telewizji.

Richard, Belle i Penelope sprawili, że Katie jest bardzo szczęśliwa. To, jak podniosła się po tragedii, pomogło wielu osobom.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2018 00:03
biedna...
odpowiedz
Ida (Ocena: 5) 06.04.2018 14:05
Ta kobieta jest moją inspiracją
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 01:24
Głupia, ma karierę, po co robiła sobie bachory.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo