Dziewczyna z nadwagą nie powinna zakładać bikini? Spójrz na nią to… zmienisz zdanie!

Bez ubrania wygląda lepiej niż niejedna szczupła dziewczyna!
Dziewczyna z nadwagą nie powinna zakładać bikini? Spójrz na nią to… zmienisz zdanie!
Fot. https://www.instagram.com/dianasirokai/
01.04.2018

Przezwiska, wyśmiewanie, a nawet fizyczne ataki – na własnej skórze doświadczyła tego dziewczyna z powyższego zdjęcia. Powód? Nie otyłość, a fakt, że z nadprogramowymi kilogramami czuła się piękna i pewna siebie. Nie wszystkim się to podobało.

- Wielu znajomych mówiło mi, że jestem za gruba i że powinnam schudnąć – wspomina 20-letnia dziś Diana Sirokai. – Jedna dziewczyna ze szkoły groziła mi nawet, że potnie mnie nożem, bo nie może patrzeć na moją uśmiechniętą buzię. „Myślisz, że jesteś seksowna z tymi fałdami?” – warczała na mnie. „Tak, jestem” – odpowiedziałam jej odważnie. „W takim razie spotkamy się po szkole” – wysyczała i zaświeciła mi przed oczami ostrzem noża. To było przerażające doświadczenie, ale cieszę się, że mnie nie złamało. Nadal jestem dumna z moich kształtów i bardzo dobrze mi z tym, że nie jestem chuda. Kocham siebie w całej okazałości!

 

Diana Sirokai

Fot. https://www.instagram.com/dianasirokai/

Diana stara się również podtrzymywać na duchu inne kobiety, których figury odbiegają od ideału. Na portalach społecznościowych często pokazuje się w bikini, nie tuszując fałdek, czy rozstępów.Duże dziewczyny powinny wiedzieć, że dopóki są zdrowe i tusza nie wiąże się z poważnymi schorzeniami, nie muszą się wstydzić nadwagi – wyznaje.

Sirokai wzięła nawet udział w konkursie dla modelek plus size. Trzymamy kciuki za karierę Diany, zwłaszcza że w bikini prezentuje się bardzo apetycznie!

Zobaczcie zdjęcia, które są tego najlepszym dowodem.

 

Diana Sirokai

Fot. https://www.instagram.com/dianasirokai/

Jak podoba Wam się Diana w bikini?

Przy okazji przeczytajcie także kilka słów od dziewczyny, która ma problem ze swoją nadwagą: LIST: „Uwierzyłam, że puszysta dziewczyna może założyć bikini. Polacy na plaży mnie UPOKORZYLI!”

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2018 11:41
wyglada lepiej niz wiekszosc anorektycznych szkap i wieszaków, na ktorych kosci mozna sie tylko nadziac. Fuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.04.2018 18:36
Pokażcie to samo zdjęcie bez Photoshopa i filtrów. Zero fałdek, aha już wierzę.
odpowiedz
gg (Ocena: 5) 01.04.2018 17:58
Ta dziewczyna ma śliczną buzię. Tak jak ta Ashley Graham. Reszta jest do poprawy. Przykro mi taka prawda, nie zaklinajcie rzeczywistości.
odpowiedz
obeah (Ocena: 5) 01.04.2018 17:09
kolejny artykuł o udawaniu tego, że bycie chorym i tłustym i leniwym grubasem jest spoko. Nie, nie jest spoko. Niech ktoś im w końcu przemówi do rozsądku, że nadwaga i otyłość to choroby prowadzące do szybszej śmierci i udawanie, że jestem zadowolona z fałd tłuszczu to absurd. Poza tym niech te tłuste świnie przestaną retuszować te zdjęcia i pokażą jak na prawdę wyglądają, bo takie ciało jest ohydne i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.04.2018 09:34
A ja się przejmuje swoim ciałem..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo