„Ludzie gapili się na mnie z obrzydzeniem”. Puszysty 22-latek utarł nosa hejterom i został MODELEM

Zrobi karierę?
„Ludzie gapili się na mnie z obrzydzeniem”. Puszysty 22-latek utarł nosa hejterom i został MODELEM
źródło: Twitter (twitter.com/Thommmn)
26.03.2018

Modeling plus size to jedna z tych branż, w której trudno mówić o równouprawnieniu. Największą karierę robią kobiety, a mężczyźni o dorodnych kształtach wciąż muszą walczyć o swoje miejsce na rynku. Jednym z nich jest 22-letni Thomas Sanders, który nosi ubrania w rozmiarze od XXL do XXXL i z powodu tuszy sporo się w życiu wycierpiał. Rówieśnicy dokuczali mu z tego powodu, a przebieranie się na WF-ie było dla niego ogromną traumą.

Dopiero w ubiegłym roku zrozumiał, że rozmiar to nie wszystko. Powoli zaczął zmieniać nastawienie do własnego ciała, czego efektem jest pierwszy kontrakt. Miesiąc temu został wybrany na ambasadora firmy odzieżowej specjalizujących się w ubraniach dla „dużych mężczyzn”. To był prawdziwy przełom. Młody Brytyjczyk przestał się ukrywać i odnalazł się na pierwszym planie. Jako dumny i szczęśliwy facet.

Nie mam zamiaru odrzucać możliwości i szans, jakie daje mi życie - wyznaje w rozmowie z metro.co.uk.

Zobacz również: Ten Rosjanin ma pośladki jak Kim Kardashian! Zobacz ZDJĘCIA - to nie Photoshop!

Ubiegły rok był dla niego przełomowy. Thomas spędzał wakacje ze swoimi przyjaciółmi na Wyspach Kanaryjskich. Pewnego dnia, siedząc na brzegu basenu w koszulce zasłaniającej jego krągły brzuch, doszedł do wniosku, że czas coś zmienić. Ściągnął ją i pierwszy raz w życiu poczuł się wolny. Chłopak zrozumiał, że nie może ciągle oglądać się na innych i musi po prostu być sobą.

Wcześniej coś takiego jak pewność siebie i poczucie własnej wartości nie istniały dla mnie z powodu ciągłego wyśmiewania. Byłem na każdym kroku oceniany, a ludzie gapili się na mnie z obrzydzeniem - wyznaje.

Na początku br. 22-latek trafił w Internecie na ogłoszenie firmy odzieżowej poszukującej ambasadorów swojej marki plus size. Zgłosił się, choć nie liczył na odzew. Niedawno otrzymał wiadomość, że wygrał casting na modela. To upewniło go w przekonaniu, że jednak jest coś wart.

Zobacz również: Kiedy wydaje ci się, że ŻYWY KEN nie może być bardziej sztuczny - on pokazuje TE zdjęcia…

 

Już niedługo Brytyjczyk zostanie twarzą firmy Big Dude Clothing, która specjalizuje się w sprzedaży ubrań w rozmiarach od XXL do 8XL. To dla niego bardzo ważne i wcale nie chodzi o sławę, karierę i pieniądze. Thomas wierzy, że dzięki swojej obecności w mediach pomoże innym puszystym chłopcom, którzy tak jak on kiedyś, czują się bezwartościowi i są na każdym kroku wytykani palcami.

Przyjaciele i rodzina są równie podekscytowani, co ja. Twierdzą, że świetnie się do tego nadaję i mogę być wzorem do naśladowania dla innych. Myślę, że gdyby wcześniej mówiono o tuszy w ten sposób, to mnie też byłoby łatwiej - wyznaje.

Nasz bohater nie ma wątpliwości, że ostatnie miesiące były dla niego przełomem. Zmieniło się wszystko, a przede wszystkim nastawienie do samego siebie.

Zobacz również: Modelka plus-size GENIALNIE odtworzyła nagą sesję Gigi Hadid

Osobom w podobnej sytuacji Thomas radzi: „Zawsze pamiętaj, że życie należy przeżyć jak najlepiej. Nie ma nic złego w kochaniu i akceptowaniu siebie”. To główna myśl, która teraz mu towarzyszy, choć jeszcze rok temu przepraszał za to, jaki jest.

Właściciele firmy odzieżowej dla mężczyzn plus size przekonują, że coraz więcej młodych ludzi wstydzi się kupować ubrania w tradycyjnych sklepach. Boją się mierzyć i prosić o pomoc obsługę. Na każdym kroku słyszą, że w nic się nie zmieszczą. Dotyczy to zwłaszcza dorastających chłopców, którzy często mają o wiele większe kompleksy od dziewcząt.

Thomas ma doświadczenia w tej kwestii i dlatego powinien stać się wzorem do naśladowania. Wierzymy, że jego historia pomoże innym w pokochaniu siebie - twierdzi Darrell Freeman, założyciel Big Dude Clothing.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.03.2018 09:44
I bardzo dobrze :) Ja nie wiem, czemu grubi ludzie tak sie przejmują chudymi patyczakami. Chudzi są zawistni i mają zalosne zycie, skoro interesuja ich inni ludzie.
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 26.03.2018 01:04
Puszysty to może być kotek, a on jest tłusty.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie