18-latka twierdzi, że jest NIEMOWLAKIEM. Nie rozstaje się ze smoczkiem i nosi pieluchy

W ten sposób chce odzyskać utracone dzieciństwo.
18-latka twierdzi, że jest NIEMOWLAKIEM. Nie rozstaje się ze smoczkiem i nosi pieluchy
źródło: Instagram (instagram.com/little_tori_baby)
24.03.2018

Gdyby nie Internet, pewnie nie zdawalibyśmy sobie sprawy z istnienia tego typu zjawisk. Zaledwie kilka dni temu na naszych łamach gościła 23-latka, która udaje niemowlaka, by podniecić swojego partnera, a dziś mamy dla Was kolejny przykład fetyszu ABDL, czyli Adult Baby Diaper Lover (w wolnym tłumaczeniu: dorosłe dziecko kochające pieluchy). O ile niejaka Binkie Princess czerpie z tego seksualną przyjemność, tak „zabawa" w wykonaniu Tori Hart nie ma podtekstu erotycznego.

18-latka twierdzi, że noszenie pieluch i używanie smoczka pomogło jej w odzyskaniu psychicznej równowagi. Dziewczyna traktuje to jako formę terapii depresji, stanów lękowych i zaburzeń odżywiania. Młoda Amerykanka w ten sposób próbuje odzyskać utracone dzieciństwo. To zostało jej odebrane w momencie, kiedy zaczęła być molestowana seksualnie.

Tori udając niemowlaka chce poczuć beztroskę, której nigdy wcześniej nie zaznała…

Zobacz również: 23-latka nosi pieluchy i bawi się grzechotką. Twierdzi, że jest NIEMOWLAKIEM

 

Dziewczyna odgrywa różne role. Potrafi udawać zarówno roczne, jak i 10-letnie dziecko. Najlepiej czuje się jednak jako 3-latka.

 

Okazjonalnie zajmuje się nią opiekun, którego rola polega m.in. na zmienianiu jej pieluch. Tori twierdzi, że nie ma to podtekstu seksualnego.

 

- To pozwala mi odzyskać dzieciństwo, którego tak naprawdę nigdy nie miałam. W ten sposób uczę się ufności wobec ludzi, od których jestem zależna - tłumaczy w rozmowie z metro.co.uk.

 

Dziewczyna w czasie odgrywania roli stara się mówić i zachowywać jak małe dziecko. Prosi opiekuna o pozwolenie na zabawę lub zmianę ubrania.

 

Przyznaje się również do tego, że pielucha nie jest jedynie rekwizytem. Kiedy wchodzi w rolę - wykorzystuje ją w wiadomym celu, zamiast udać się do toalety.

 

Swoim niezwykłym życiem dzieli się na Instagramie. Jej profil obserwuje już 3 tysiące osób, dla których dorosła kobieta w dziecięcym body nie jest niczym dziwnym.

 

- Dzięki zrozumieniu ludzi czuję się silniejsza, bardziej pewna siebie i szczęśliwsza - wyznaje. Dziewczyna może liczyć nie tylko na wsparcie internautów, ale także przyjaciół i matki.

 

Myślicie, że to faktycznie uleczy jej skrzywdzoną psychikę?

Zobacz również: Najdziwniejsze fetysze seksualne

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2018 19:55
Jesteście zacofani,to jest taki fetysz a wy przesadzacie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.04.2018 00:29
niedoje*anie mózgowe...
odpowiedz
Marcin (Ocena: 5) 26.03.2018 02:40
To jest chore.
odpowiedz
Blabla (Ocena: 5) 24.03.2018 19:52
Niemowlę z kolczykiem w nosie hahaha
zobacz odpowiedzi (2)
kk (Ocena: 1) 24.03.2018 19:34
promujcie takie kretynki to świat spadnie na DNO jeszcze bardziej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie