Taylor Muhl - modelka, która jest chimerą

Co oznacza chimeryzm i w jaki sposób Taylor wyróżnia się na tle innych?
Taylor Muhl - modelka, która jest chimerą
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/taylormuhl/)
11.03.2018

Żyjemy w czasach, kiedy wszystko co dziwne albo nietypowe cieszy się uznaniem. Ten trend przedostał się nawet do świata modelingu. Modelki z odstającymi uszami, znamionami czy bielactwem są rozchwytywane. Wśród nich interesującym przypadkiem jest Amerykanka Taylor Muhl – piosenkarka i modelka. U kobiety wykryto chimeryzm. Co to oznacza?

Już jako mała dziewczynka zauważyła, że jej skóra z jednej strony ma inną pigmentację. Ciało Taylor z jednej strony jest bardziej różowe niż z drugiej. Brzuch kobiety wygląda, jakby ktoś przedzielił go na dwie części.

Taylor jakiś czas temu postanowiła zrobić badania. Wyszło na jaw, że posiada dwa systemy immunologiczne oraz dwa krwiobiegi. Ale to nie wszystko. „Wszystko po lewej stronie mojego ciała jest nieco większe niż po prawej. Mam nawet podwójnego zęba w lewej części ust. Jednak to jeszcze nie wszystko – z lewej strony pojawia się też więcej alergii np. na niektóre produkty, leki czy biżuterię” – komentuje modelka. Dla lekarzy stało się jasne, że jest chimerą. Oznacza to, że w okresie płodowym wchłonęła swoją siostrę bliźniaczkę.

„Moją pierwszą reakcją był szok, a drugą smutek. Mogłam przeżyć życie z bliźniakiem, który byłby blisko mnie. Niestety, tak się nie stało…” – wypowiada się Taylor.

Niestety nie wiadomo, dlaczego zdarzają sie takie przypadki. Podobno mama Taylor nie zauważyła, aby w ciąży działo się z nią coś dziwnego.

Zobacz także: Ona twierdzi, że wygląda jak... ludzkie Oreo! Zobacz ją z bliska, a zrozumiesz dlaczego...

 

Photo by @jimjordanphotography

Post udostępniony przez ᴛᴀʏʟᴏʀ ᴍᴜʜʟ (@taylormuhl)

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2018 03:27
ładnie to wygląda :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie