Cała prawda o przyjaźni Kasi i Emilki z „Rolnik szuka żony”

Czy to była znajomość tylko na pokaz?
Cała prawda o przyjaźni Kasi i Emilki z „Rolnik szuka żony”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
01.03.2018

Ostatnia edycja programu „Rolnik szuka żony” była jedną z bardziej emocjonujących. Zwłaszcza kandydatki rolnika Piotra cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mężczyzna ostatecznie zdecydował się na zaproszenie do swojej posiadłości Emilii, Kasi i Moniki.

Bardzo szybko okazało się, że Emilia i Kasia bardziej walczą o popularność niż o Piotra. Dziewczyny przyjechały na wieś bez odpowiedniego ubioru, a Emilia robiła sobie selfie z krową. Piotr zorientował się, że prawdopodobnie udział dziewczyn w programie był spowodowany chęcią wylansowania się. Wyszło na jaw, że Emilia występowała kilka lat temu w „Kto poślubi mojego syna?”.

Duże wątpliwości budziła też relacja Emilii z Kasią. Podejrzewano, że dziewczyny znały się jeszcze przed programem, ale to nie jest prawda. Kobiety po raz pierwszy zobaczyły się przy podpisywaniu umowy. Od razu przypadły sobie do gustu i wymieniły się numerami telefonów. Utrzymywały stały kontakt, a w imię tej przyjaźni Katarzyna solidarnie z Emilką postanowiła opuścić program. Relacja pomiędzy nimi okazała się jednak nietrwała, o czym opowiedziała w mediach rozżalona Kasia. Emilka zerwała z nią kontakt tuż po nakręceniu finałowego odcinka, informuje portal fakt.pl. Kasia zarzuca dawnej przyjaciółce kłamstwa, fałsz i niedotrzymanie obietnic.

„Wydaje mi się, że z jej strony to nigdy nie była przyjaźń, bo przyjaźni nie kończy się z dnia na dzień, tak na zawołanie. Po prostu zaufałam nieodpowiedniej osobie. Ludzie ostrzegali mnie przed nią, ale ja do końca jej broniłam i chciałam wierzyć, że ona jest dobra. No cóż, dostałam lekcję życia, na pewno teraz będę ostrożniejsza w relacjach z ludźmi, bo nie można ufać pierwszej lepszej osobie, która okaże ci sympatię i którą się polubi” – wyznała Katarzyna. „Obiecywała mi złote góry, ale nigdy żadnej ze swoich obietnic nie spełniła. Emila za dużo kłamie i oszukuje. Niestety okazała się fałszywą przyjaciółką, wystawiła mnie z wieloma rzeczami, m.in. z wakacjami, ze wspólnym mieszkaniem w Warszawie, które sama zaproponowała” – dodaje na koniec.

Spodziewałybyście się tego po Emilce? Jak myślicie, czy odniesie się do tych zarzutów?

Zobacz także: Oto najpiękniejsza warszawianka. Poznajcie Palomę

 

#takasytuacja #rolnikszukazony #rsz #tvp1

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

#takasytuacja #rolnikszukazony #rswztvp

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

#rsz #rolnikszukazony #tvp1

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo