Ojciec porzucił rodzinę, kiedy zobaczył twarz swojej córki

Nie mógł pogodzić się z tym, że jego dziecko tak wygląda...
Ojciec porzucił rodzinę, kiedy zobaczył twarz swojej córki
źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=piOZc06p5fU)
27.02.2018

23 lata temu Irina Nezhentseva urodziła swoje pierwsze, długo wyczekiwane dziecko. To właśnie wtedy na świat przyszła jej córka, której nadano imię Katja. Wydawało się, że wszystko jest w porządku, ale dziewczynka nie rozwijała się prawidłowo. Zauważono u niej dziwne zmarszczki, a ostateczna diagnoza przybiła całą rodzinę - progeria, czyli przedwczesne starzenie.

Katja wyglądała na coraz starszą i nie była to kwestia dni czy tygodni, ale raczej godzin. Mąż Iriny nie potrafił się z tym pogodzić i porzucił kobietę z chorym dzieckiem. Rokowania nie były najlepsze, bo cierpiący na progerię rzadko dożywają pełnoletności. Średnia długość życia to zaledwie 13 lat. Ale nie tym razem. Rosjanka wykazała się wyjątkowym hartem ducha i kondycją.

Według ekspertów nie powinna żyć już od 10 lat. Oszukała czas i przeznaczenie.

Zobacz również: Ten niemowlak ma WIĘCEJ FANÓW na Instagramie niż Anella i siostry Godlewskie

Katja Nezhentseva

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=piOZc06p5fU)

Przez pierwsze lata życia Katja nie zdawała sobie sprawy, że coś jest z nią nie tak. Matka otaczała ją bezgraniczną miłością i zapewniała o jej wyjątkowości. Niestety, rówieśnicy szybko wyprowadzili ją z błędu. Dzieci z sąsiedztwa wyśmiewali dziewczynkę, a sytuacja stała się jeszcze gorsza, kiedy ta poszła do szkoły. Tam zyskała pseudonim „Babcia”.

Zrozumiałam, że nikt mnie nie lubi z powodu wyglądu. Ludzie reagowali obrzydzeniem, kiedy musieli na mnie spoglądać. Od tego momentu zadawałam sobie pytanie: Co zrobiłam złego, że zasłużyłam na takie traktowanie? Do dziś nie znalazłam odpowiedzi - wyznała kilka lat temu w rozmowie z mediami.

Rosjanka zrozumiała, że na urodę nie ma żadnego wpływu. Ale zawsze może pokazać swoje piękne, wrażliwe i ciepłe wnętrze.

Zobacz również: „W ostatniej chwili wycofałam się z adopcji. Paulinka nie będzie miała nowej mamy”

Katja Nezhentseva

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=piOZc06p5fU)

Szybko okazało się, że to najlepszy sposób na zjednanie sobie ludzi. Katja jest powszechnie lubianą młodą kobietą, która zaraża innych optymizmem. Nie brakuje jej pewności siebie i z nadzieją patrzy w przyszłość. I to pomimo tego, że według specjalistów w każdej chwili może umrzeć.

W jej życiu nie brakuje pozytywnych zbiegów okoliczności. Dwa lata temu odebrała telefon od nieznajomego mężczyzny, który pomylił numer. Tak dobrze im się rozmawiało, że wkrótce zdecydowali się spotkać. Dziś są małżeństwem i rodzicami.

Mam wspaniałego męża i zdrowego synka. Czy mogłabym oczekiwać czegoś więcej? - pyta.

Zobacz również: Oto, jak relacja z partnerem zmienia się po urodzeniu dziecka

Katja Nezhentseva

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=piOZc06p5fU)

Katja Nezhentseva w dzieciństwie

Katja Nezhentseva

źródło: ok.ru/profile/549249145277

Katja w dniu ślubu

Katja Nezhentseva

źródło: ok.ru/profile/549249145277

Dziś ma 23 lata

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 16:57
Ale zyc powinno i umrzec tez naturalnie powinno!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 16:13
co za bzdety!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 07:43
No, to jest typowo ludzkie zachowanie. Dużo krzyczą o prawach nienarodzonych dzieci: Że trzeba zakazać aborcji, bo każdy człowiek, nawet najbardziej chory ma prawo do życia, do szczęścia, do normalnego i równego traktowania, do szacunku. Bla, bla, bla! Ale potem jak już się takie dziecko urodzi, to bardzo często ojciec zostawia rodzinę, bo mu za trudno. Matka jest zostawiona bez pomocy i musi żebrać o pieniądze na leczenie dziecka, po różnych fundacjach i niszczyć swoje zdrowie opiekując się sama dzieckiem całodobowo. A dziecko jest wyśmiewane, krzywdzone i odrzucane przez zdrowe dzieci i ich rodziców. Ludzka obłuda i zakłamanie!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 02:15
ona ma progerię? pewnie coś podobnego ale nie wygląda na progerię. oni mają specyficzny wygląd, który jest bardzo zbliżony niezależnie od rasy albo pochodzenia etnicznego
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 01:48
Wygląda bardzo dobrze jak na osobę z tą chorobą, wszyscy chorzy, o których robi się filmy dokumentalne wyglądają dużo grzej i nie mam na myśli urody, tylko są mali, wykrzywieni, łysi z plamami na skórze, a gdyby nie podpis, że ma 23 lata, mogłaby uchodzić za może nie miss, ale normalną 50latkę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo