Internautki oszalały na punkcie fryzjera Kim Kardashian. „Nieprzyzwoicie piękny”

Radzą mu, by przestał zajmować się włosami i został modelem.
Internautki oszalały na punkcie fryzjera Kim Kardashian. „Nieprzyzwoicie piękny”
źródło: Instagram (instagram.com/chrisappleton1)
24.02.2018

Z Kim Kardashian mało kto jest w stanie wygrać. Amerykańska celebrytka skupia na sobie całą uwagę i nie pozostawia przestrzeni dla nikogo innego. Uwielbia wzbudzać zainteresowanie i jest wręcz uzależniona od popularności. Wiele wskazuje jednak na to, że jemu się to udaje.

Powoli z cienia wychodzi jej osobisty stylista fryzur, któremu gwiazda zawdzięcza zawsze idealnie ułożone włosy. Nazywa się Chris Appleton i urodził się w Wielkiej Brytanii, ale od kilkunastu lat żyje i pracuje w Los Angeles. Jego klientką jest także Jennifer Lopez.

Otaczając się takimi sławami, wreszcie sam musiał stanąć na świeczniku. Jest coraz bardziej rozpoznawalny i podziwiany. I wcale się temu nie dziwimy…

 

Chris Appleton

źródło: Instagram (instagram.com/chrisappleton1)

Chris twierdzi, że nie ma aspiracji, by zostać celebrytą. Jego największą pasją i miłością są włosy. Zwłaszcza bardzo znanych i bogatych kobiet. Prowadzone przez niego konto na Instagramie zdaje się temu jednak przeczyć. On także uwielbia skupiać na sobie uwagę i zdaje sobie sprawę z własnej urody.

Brytyjski fryzjer regularnie pokazuje na profilu efekty swojej pracy, czyli fryzury stworzone na głowie Kim, J.Lo oraz Ariany Grande czy Katy Perry. Ale nie ma też oporów, by wstawiać swoje selfie. Często roznegliżowane.

Appleton może się pochwalić fotogeniczną twarzą i bardzo zgrabnym ciałem.

Zobacz również: Żadna kobieta mu się nie oprze. To chodzący IDEAŁ

 

Chris Appleton

źródło: Instagram (instagram.com/chrisappleton1)

„Ale ciacho”, „Chyba widziałam cię kiedyś w moich snach”, „Jesteś nieprzyzwoicie piękny” - zachwycają się komentatorki. „Doceniam twoją niesamowitą pracę, ale może czas rzucić karierę fryzjerską i zostać modelem?” - pyta jedna z fanek.

Na zmianę branży na razie się nie zanosi, ale z taką urodą i znajomościami Chris mógłby zostać kimkolwiek zechce. Coś nam się wydaje, że 350 tysięcy obserwatorów na Instagramie to dopiero początek.

Tobie też się podoba?

Zobacz również: Victor Borsuk - najgorętszy polski kitesurfer

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2018 09:53
no fajny ale mój radar wyczuwa geja
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie