Sztuczne mięśnie zadziałały. „Popeye” wreszcie znalazł dziewczynę!

Zobacz wybrankę 21-latka uzależnionego od sterydów.
Sztuczne mięśnie zadziałały. „Popeye” wreszcie znalazł dziewczynę!
źródło: Instagram (instagram.com/slac_cer_)
08.02.2018

Wszystko wskazywało na to, że ta kariera potrwa dosłownie 5 minut. Mijają jednak miesiące, a o on wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Być może błysnął własną głupotą, ale w dzisiejszych czasach to wystarczy. Kirill Tereshin zasłynął pod koniec 2017 roku zdjęciami swoich spektakularnych bicepsów.

Młody Rosjanin próbował zbudować mięśnie poprzez tradycyjny trening, ale zabrakło mu cierpliwości i poszedł na skróty. 21-latek zdecydował się na zastrzyki z syntholu, czyli nielegalnej substancji zwiększającej masę mięśniową. Niebezpieczny dla zdrowia i życia olej faktycznie zadziałał. Aż za bardzo.

Obwód bicepsów Kirilla zwiększył się o 25 cm w zaledwie 2 miesiące.

Zobacz również: Wielkie bicepsy urosły mu z dnia na dzień. Wszystko przez... (Aż trudno to skomentować!)

Kirill Tereshin

źródło: Instagram (instagram.com/slac_cer_)

Żeby uzyskać taki efekt musisz wstrzyknąć sobie kilka litrów tej substancji. Po pierwszym podaniu dostałem 40 stopni gorączki, leżałem w łóżku, myślałem, że umrę. Ale potem dolegliwości ustąpiły - zdradził w rozmowie z portalem „Daily Star”.

Internauci śmieją się, że wygląda jak Popeye. W pewnym momencie pojawiła się nawet informacja, że 21-latkowi grozi… amputacja rąk. Przerost tkanki mięśniowej miał być tak duży, że Rosjanin mógł nawet tego nie przeżyć. Te informacje na razie jednak się nie potwierdziły.

Kirill zapowiada, że nie zrezygnuje z tego typu wspomagaczy. Tym bardziej, że dzięki nim znalazł sobie wreszcie dziewczynę.

Zobacz również: Najseksowniejsi bliźniacy na świecie. Internautki oszalały na punkcie tych umięśnionych braci!

 

Kirill Tereshin

źródło: Instagram (instagram.com/slac_cer_)

21-latek nie ukrywał, że zdecydował się na ryzykowną „terapię”, żeby móc pochwalić się dużymi mięśniami i w ten sposób zaimponować płci przeciwnej. Młody mężczyzna marzył o znalezieniu miłości. Wcześniej narzekał na brak powodzenia.

Okazuje się, że jego strategia zadziałała. Kilka dni temu sfilmowano go, jak wysiadał z samochodu w towarzystwie pięknej kobiety. Choć teraz wydaje się szczęśliwy, lekarze wciąż go ostrzegają. Według nich bicepsy, które mają już w obwodzie ponad 60 cm, prędzej czy później odbiją się na jego zdrowiu.

Zobaczcie jego wybrankę i zwróćcie przy okazji uwagę na paznokcie Rosjanina. Prawdopodobnie chodzą do tej samej manikiurzystki.

Zobacz również: Ta dziewczyna zrobiła zdjęcia swojego ciała rano i wieczorem. Różnica była kolosalna!

Komentarze (3)

Ocena: 2.33 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 22:25
Pewnie niezla polewke maja z niego ludzie z silowni
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.02.2018 10:31
Ludzkosc zmierza ku zagladzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.02.2018 10:28
xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo