Anella pokazuje pierś i kusi: „Za bilet wstępu trzeba zapłacić” (18+)

Co to znaczy?!
Anella pokazuje pierś i kusi: „Za bilet wstępu trzeba zapłacić” (18+)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/)
04.02.2018

 

Wiele osób krytykuje Anellę za liczne operacje plastyczne i upodabnianie się do lalki Barbie, ale kiedy celebrytka nie wrzuca żadnych nowych zdjęć – czekają na nie z utęsknieniem. Nie da się bowiem ukryć, że Anella potrafi przykuć uwagę na Instagramie. Zwłaszcza ostatnio, kiedy albo pozuje w kusej bieliźnie, albo… zupełnie bez niej.

Przypomnijmy: Anella znowu pokazała się NAGO! Tym razem przodem... (18+)

Dzisiaj Real Barbie wstawiła kolejną fotografię. Dla odmiany pozuje w dżinsowej kurtce, ale uwodzicielsko opuszcza ją z ramion tak, by na pierwszy plan wysunęły się powiększone piersi.

„Za każdy bilet wstępu trzeba zapłacić; kurtyna się podnosi, „Very Important Person VIP” „VIT - Very Important Tits” – napisała zagadkowo.

Jak myślicie, co chce w ten sposób powiedzieć?

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 18:40
Prawdziwa lalka ? chyba prawdziwe monstrum.. to coś nawet nie przypomina kobiety
odpowiedz
monia (Ocena: 1) 04.02.2018 23:34
Uważam, że ta Pani potrzebuje terapii u psychologa, ponieważ poprzez ciągłe zmienianie wyglądu operacjami plastycznymi chce zaimponować innym osobom. Jest to osoba bardzo zaburzona, nie akceptowała swojego ciała będąc ,,zwyczajną'' dziewczyną. Nie dostrzega, że jej wygląd nie ma już nic wspólnego z naturalnością, trochę tak jak osoby z anoreksją, które nie zdają sobie sprawy z tego, że są przeraźliwie chude. Takie osoby jak Anella są bardzo chętnie promowane przez media, ponieważ wzbudzają zainteresowanie swoją osobą, najczęściej wzbudzając negatywne odczucia wśród odbiorców, ponieważ odstają od norm przyjętych w społeczeństwie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.02.2018 21:59
Jest ostatnio tak popularna ze byloby milo gdyby zorganizowala jakas akcje charytatywna np. dla chorych dzieci lub bezdomnych psow. Juz po swietach i ludzie coraz mniej sie interesują pomaganiem :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2018 21:38
Jakie to cos jest obrzydliwe ...
odpowiedz
MJ (Ocena: 5) 04.02.2018 15:46
Co za prostytutka! Zwykly szlauf,ktory sie ceni ponad miare,hahahaha. Ona jest PORAŻKĄ!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo