Wytatuowała oczy i traci wzrok. Lekarz ujawnił, w jakim jest stanie

Czy wybitny specjalista pomoże 22-letniej Aleksandrze?
Wytatuowała oczy i traci wzrok. Lekarz ujawnił, w jakim jest stanie
źródło: Instagram (instagram.com/anoxi_cime)
01.02.2018

O Aleksandrze Sadowskiej, która podobnie jak raper Popek postanowiła wytatuować sobie gałki oczne, w ubiegłym roku usłyszała cała Polska. Niestety, w jej przypadku zabieg zakończył się wyjątkowo tragicznie. Dziewczyna straciła zupełnie wzrok w jednym oku, a drugie jest na tyle poważnie uszkodzone, że trudno będzie je uratować.

Podjął się tego okulista prof. dr Jerzy Szaflik. Właściciel prywatnej kliniki i wybitny specjalista był jej ostatnią nadzieją. Okazuje się jednak, że nawet on może nie podołać zadaniu.

Zobacz również: Fanka Popka z wytatuowanymi oczami ma szansę na uratowanie wzroku!

Jeśli chodzi o lewe oko, to sytuacja jest bardziej złożona. Wprawdzie pacjentka widzi, tusz znajduje się dość głęboko pod spojówką, ale na szczęście nie dotarł do twardówki. Doszło do przerastania naczyń spojówkowych. Pod spojówką pojawiły się tzw. zmiany wytwórcze i uszkodzony został też nerw wzrokowy, a to dowodzi, że toksemia, czyli zatrucie oka toksynami, było duże. Równocześnie zaczyna dochodzić do zmian w soczewce. Jej jądro staje się coraz twardsze, a tym samym soczewka zaczyna mętnieć, co może sugerować, że w oku rozwija się zaćma. Jak ten proces będzie postępował, tego nie wiadomo - ujawnił w rozmowie z serwisem Medonet.

Wciąż istnieje ogromne ryzyko, że 22-latka stanie się niewidoma. Wcześniej nie zdawała sobie sprawy z ryzyka. Jak mówiła niedawno w rozmowie z Dzień Dobry TVN: „Nie przestrzegano mnie, że to jest niebezpieczne. W internecie nie było żadnych informacji na ten temat”.

Nadzieja umiera ostatnia. Mamy nadzieję, że podjęte leczenie przyniesie jednak oczekiwany skutek.

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Komentarze (13)

Ocena: 4.23 / 5
gość (Ocena: 1) 03.02.2018 22:41
Obrzydliwa!!!
odpowiedz
kk (Ocena: 3) 03.02.2018 13:20
głupota ludzka nie ma granic, nie zyczy sie komuś nic złego, ale ma to na własne życzenie. Promujcie dalej debili typu POPEK i inni tego typu, czy puste lale. To nic lepiej nie bedzie. Ludzie będą naśladować albo popadać w kompleksy. Do czego to prowadzi. MASAKRA.
odpowiedz
Kaja (Ocena: 5) 02.02.2018 11:08
Lepiej by sobie zeby naprawila a nie paprala oczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2018 09:29
Jakim trzeba być tlukiem zęby zrobić coś tak strasznego sobie samej. Tej kobiecie nic nie pomoże . Ona jest poprostu durna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2018 00:30
Popek nie jest raperem, tylko frendzlem. A tej idiotce się należała lekcja od życie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo