Anella znowu pokazała się NAGO! Tym razem przodem... (18+)

„U Barbie zawsze all inclusive” – napisała.
Anella znowu pokazała się NAGO! Tym razem przodem... (18+)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/)
11.01.2018

Jeśli zdążyłaś już zapomnieć o nagim zdjęciu Anelli, które pojawiło się na jej Instagramie kilka dni temu, nic się nie stało. Dzisiaj bowiem żywa Barbie ponownie postanowiła zaszokować swoich followesrów i uraczyć ich kolejną rozbieraną fotką.

„Najlepszy serwis na świecie... talerze puste, ale to JA mogę być Twoim „śniadankiem” , u BARBIE zawsze All Inclusive” – podpisała fotografię. W wersji anglojęzycznej podpis był jednak ostrzejszy: „Your wife said im lookin like a sexy snack. So ... Enjoy your meal!”, co w wolnym tłumaczeniu brzmi: „Twoja żona mówi, że wyglądam jak seksowna przekąska. A zatem rozkoszuj się posiłkiem!”.

Jak myślicie, co Barbie pokaże na swoim profilu następnym razem?

 

 

️️Kochani ️Gotowi na świąteczne zakupy Portfele @donna_moda_shoes będą idealnym rozwiązaniem na prezent, a już na pewno trafionym .Te portfele są wyjątkowo piękne, bardzo dokładnie wykonane z najwyższej jakości skory naturalnej SAFFIANO i do tego tylko teraz są w MEGA PROMOCYJNEJ CENIE Cena z 249 zł w magiczny przedświąteczny sposób zmieniła się na 149 zł, a dodatkowo z kodem „BARBIE” otrzymacie jeszcze 30% rabatu @donna_moda_shoes #xmasiscoming #xmasgifts #leatherwallet #prezentdlaniej #portfeledamskie #podchoinke #klasykazawszewmodzie #pomyslnaprezent #donnamodaaccessories #giftforher #prezentdlamamy #prezentdladziewczyny #giftday #santaclaus #christmastgift #magiaswiat #wonderfultime #rabattcode #kodrabatowy #barbie #realbarbie #humanbarbie #plasticfantastic #redandgreen #greendress #startights #tightslove #prezent #discoutcode #promocode ️️️️

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 23:27
porażka...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 19:08
kto lansuje taka tandete?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.01.2018 20:20
Obrzydliwa ... Ten wygląd i ta medycyna estetyczna na niej to antyreklama
odpowiedz
MJ (Ocena: 5) 12.01.2018 21:34
Ona jest porażką,totalnym niewypalem medycyny estetycznej...a fuuuuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2018 09:09
Gdzieś czytałam, że ona jest prostytutką, to prawda? Bo ten podpis pod zdjęciem lekko to sugeruje.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo