Ta 18-latka wydaje miliony na ubrania, kosmetyki i zabiegi. Nie uwierzysz, ile dostaje kieszonkowego...

Dziewczyna ma dwóch ojców, którzy sporo w nią inwestują. Widać?
Ta 18-latka wydaje miliony na ubrania, kosmetyki i zabiegi. Nie uwierzysz, ile dostaje kieszonkowego...
źródło: Instagram (instagram.com/donbarrie)
09.01.2018

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale ta nastolatka nie wygląda na specjalnie zatroskaną. I to pomimo bardzo negatywnych komentarzy na jej temat, które pojawiły się w Internecie przez ostatnie dni. Ona tłumaczy to sobie w prosty sposób - przez ludzi przemawia zwyczajna zawiść i zazdrość. Podobno każdy chciałby być na jej miejscu.

Saffron Drewitt-Barlow ma zaledwie 18 lat i powoli wchodzi w dorosłość, ale już wie, że o nic nie będzie musiała się martwić. Dziewczyna może czuć się wyjątkowa i to nie tylko dlatego, że jest córką dwóch ojców. Pochodzi z rodziny milionerów i może sobie pozwolić na wszystko, co tylko zapragnie. Posiada imponującą garderobę, a jej miesięczne kieszonkowe wynosi tyle, ile wielu Polaków zarabia przez cały rok.

Jestem niesamowitą szczęściarą. Tata i tatuś uwielbiają luksus i bardzo mnie rozpieszczają - wyznała w rozmowie z „Daily Mail”.

Zobacz również: Internauci nie mają wątpliwości: To najpiękniejsze siostry na świecie! Ale mają też brata...

bogata nastolatka

źródło: Instagram (instagram.com/donbarrie)

Ojcowie nastolatki, Tony i Barrie Drewitt-Barlow, poznali się 30 lat temu. W 1999 roku pierwszy raz zostali rodzicami. To wtedy na świat przyszły bliźnięta. Urodzone przez surogatkę, a poczęte metodą in vitro. Saffron ma brata bliźniaka, Aspena, któremu również świetnie się powodzi. Rodzina jest znacznie większa - Brytyjka ma też 13-letniego brata Orlando i 6-letnich braci bliźniaków Jaspera i Dallasa. Ich majątek szacowany jest na ponad 200 milionów złotych.

Dziewczyna skończyła niedawno 18 lat i z tej okazji dostała najnowszy model Range Rovera. Wartość jej garderoby to nawet 5 milionów złotych - to ubrania takich marek jak Prada, Gucci, Hermes czy Louis Vuitton. Saffron dostaje wszystko, co chce, a oprócz tego dysponuje miesięcznym kieszonkowym w kwocie ok. 25 tys. zł.

Moi tatusiowie sami na to zapracowali i mają prawo wydawać pieniądze tak, jak uważają za słuszne - tłumaczy.

Zobacz również: Mężczyźni do niej wzdychają, bo nie wiedzą, że... to jeszcze DZIECKO! Zgadniesz, ile ma lat?

 

bogata nastolatka

źródło: Instagram (instagram.com/donbarrie)

18-latka ma słabość do markowych ubrań, drogich samochodów i egzotycznych wakacji. Zdaniem niektórych, nie stroni również od zabiegów medycyny estetycznej. Dziewczyna regularnie powiększa swoje usta, a podejrzewana jest również o korzystanie z usług chirurgów plastycznych. Szczyt rozpieszczenia?

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych dzieci. Zapowiedzieliśmy im, że część majątku przepiszemy na cele charytatywne. Chcemy, żeby same zapracowały na swój sukces, tak jak my. Uczymy ich szacunku do pieniędzy, ale nie mamy też zamiaru przepraszać za to, że nasze pociechy żyją na wysokim poziomie - twierdzi jeden z ojców dziewczyny cytowany przez „Daily Mail”.

Dla pełni obrazu warto dodać, że Saffron wydaje ok. 150 tysięcy złotych rocznie na kosmetyki. Udana inwestycja?

Zobacz również: Ile kosztuje garderoba Jessici Mercedes?

bogata nastolatka

źródło: Instagram (instagram.com/donbarrie)

Saffron Drewitt-Barlow

bogata nastolatka

źródło: Instagram (instagram.com/donbarrie)

Saffron Drewitt-Barlow

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
M. M. D. L. O (Ocena: 5) 12.01.2018 00:11
Podzielam wcześniejsze opinie tyle kasy, a zero dobrego makijażu, urody i wdzięku, i czego to dowodzi? Jak się ma na tacy wszystko to się nie myśli tylko wegetuje, kreatywność kształtuje człowieka, i nie tylko, Panna skończy jako bogata narkomanka i alkoholiczka jak 89z jej rodzaju, można przytoczyć przykład morderczyni samochodowej z Ukrainy bodajże, bogate rozpuszczone dziewuszysko i morderca, choć są i perełki takie jak pewna urocza milionerka z Norwegii, miłośniczka koni, piękna, mądra i wartościowa istota, każdy internet ma to szybko znajdzie o jakich dziewczynach mówię.
odpowiedz
Ivka (Ocena: 1) 10.01.2018 19:11
Dalej szpetna, kasa nie zawsze pomaga.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 00:37
Ja wolę żyć biedniej, ale w pełnej rodzinie , z mamą i tatą. Taka dziewczyna potrzebuje matki, żeby się wygadać, doradzić itp. nie sądzę że ona dobrze się czuje z tym, że ma ojców pedziów...nie wszystko może im powiedzieć i prawdopodobnie o wszystkim im nie mówi. Żadne bogactwo nie zastąpi normalnej rodziny. Teraz oczywiście jestem już dorosła i jestem w związku z partnerem, ale kiedy miałam tyle lat co ona, miałam takie same poglądy jak dzisiaj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 00:21
Wyglada tanio, niestety...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.01.2018 14:37
Okropne rysy twarzy, makijaż pewnie dodatkowo dowala. I nie piszę tego z jakiejś zazdrości, ona naprawdę wygląda jak małpa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo