Siostry Godlewskie mają konkurencję! Pati Bukowska fałszuje kolędy gorzej od nich!

Musicie to zobaczyć.
Siostry Godlewskie mają konkurencję! Pati Bukowska fałszuje kolędy gorzej od nich!
Fot. Facebook.com
22.12.2017

Siostry Godlewskie od kilku dni są na językach internautów. Kobiety zaistniały w mediach dzięki wykonaniu kolędy. Wbrew pozorom to nie talent okazał się czynnikiem decydującym, a fałszowanie i żywa ekspresja. Słuchając wykonania, na pewno nie poczujemy magii świąt, ale przecież nie o to chodzi. Znalazł się pretekst do hejtu. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach właśnie to, co wywołuje krytkę, przyciąga szczególną uwagę i pozwala zyskać rozgłos. Nagranie z wykonaniem kolędy przez siostry Godlewskie zamieścił na swoim fanpage’u facebookowym nawet polityk i muzyk Paweł Kukiz.

Internauci nie pozostawili na „artystkach” suchej nitki. Posypały się m. in. takie komentarze: „Powinni to zablokować , Obraza dla naszych pięknych kolęd”, „Śpiewające Glonojady”, „Boże, widzisz i nie grzmisz? Widzę, ale plastik nie przewodzi prądu...”, „Mam nadzieję że wasze narządy rozrodcze już nie funkcjonują. Proszę nie rozmnażajcie się”.

Do występu Małgorzaty i Esmeraldy odniosła się także jedna z sióstr Bukowskich – Pati. Postanowiła je sparodiować i wykonała swoją wersję piosenki „Pada śnieg”. Nie zapomniała przy tym o stylizacji na siostry Godlewskie, czyli umalowanych na czerwono ustach i czarnych brwiach.

Koniecznie zobaczcie, jak zaśpiewała! Gorzej niż siostry Godlewskie?

Zobacz także: HIT SIECI: „Polskie Kardashianki” fałszują kolędy i… podbijają Internet!

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 14:42
Uwielbiam Pati za jej poczucie humoru :'D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 16:08
WYGRAŁA !!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 14:31
JEZUUUUUU UWIELBIAM !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 14:17
uwielbiam Pati za jej dystans do siebie !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 12:05
dobre hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie