Fanka Popka z wytatuowanymi oczami ma szansę na uratowanie wzroku!

Wybitny okulista Prof. Jerzy Szaflik proponuje dziewczynie pomoc.
Fanka Popka z wytatuowanymi oczami ma szansę na uratowanie wzroku!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anoxi_cime/)
22.12.2017

Polakami wstrząsnęła tragedia 22-letniej kobiety, której grozi całkowita utrata wzroku. Aleksandra S. z Wrocławia chciała mieć wyjątkowe oczy o czarnych białkach i poddała się zabiegowi wstrzyknięcia tuszu w celu osiągniecia takiego efektu. Skutki zabiegu okazały się tragiczne. Straciła wzrok w jednym oku, w drugim grozi jej to samo. Młoda kobieta może być okaleczona do końca życia.

Słynny okulista prof. Dr. Jerzy Szaflik chce podjąć próbę ratowania resztek zdolności widzenia. Anoxi Cime, jak wynika z jej informacji, ma także jaskrę i zaćmę. Stwierdza, ze prawdopodobnie grozi jej całkowita ślepota. Kłopoty zaczęły się już w czasie zabiegu wstrzykiwania tuszu. „Tylko cud może przywrócić mi sprawność” – mówi Aleksandra. Wyniki dotychczasowych badań lekarskich są bardzo pesymistyczne. Wnioski z nich płynące sugerują, że zmiany są nieodwracalne.

Właściciel prywatnej kliniki okulistycznej w Warszawie prof. J. Szaflik chce jednak, całkowicie bezpłatnie, podjąć próbę zatrzymania procesu degeneracji jej oczu i uratowania przynajmniej części zdolności widzenia. Zaprosił on fankę rapera Popka na badania i ewentualną operację do Warszawy. „To tragiczna sprawa. Wzroku powinniśmy strzec jak przysłowiowego oka w głowie” – mówi prof. J. Szaflik. „Nie wolno dokonywać żadnych eksperymentów kosmetycznych czy jakichkolwiek innych. Trzeba nieustannie kontrolować wzrok i leczyć oczy, jeśli wystąpią jakieś nieprawidłowości. Oczy są naszym największym skarbem. Zawsze trzeba o tym pamiętać.”

Materiały prasowe

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
ally (Ocena: 5) 23.12.2017 17:35
miło że pan profesor chce dziewczynie pomóc i oby się udało, problem jednak w tym, że bez pomocy dobrego psychiatry a najlepiej psychoterapeuty dalej będzie się samookaleczać, bo widać jak na dłoni, że ta dziewczyna ma głębokie problemy psychologiczne...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.12.2017 18:10
Jak ktoś głupi, to aż miło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 16:13
Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, ale powinien sobie też zdawać sprawę z ewentualnych konsekwencji i brać je "na klatę". Żałosnym jest, że jej chcą pomóc za darmo, a ludzie którzy stracili wzrok przez chorobę lub czyjąś winę czekają na operacje latami i muszą wydawać na to masę pieniędzy. Nie oceniam tego co ze sobą zrobiła bo to jej sprawa, ale jak jej nie wstyd wyciągać łap o pomoc to już inna sprawa. No ale nie ona jedna. Mela też stał się kaleką przez własną głupotę, tyle mu pomogli, a i tak jest niemiłym bucem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 11:46
Zamiast jej. Powinien pomoc jakiemuś dziecku albo osobie ktora nie przyczyniła się sama do utraty wzroku. Za głupotę trzeba ponosić konsekwencje
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 11:14
Głupota jak widac nie tylko zabija ale tez I uposledza:/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo