7 osób, które już na zawsze będą nam się kojarzyły z 2017 rokiem

Nie da się ich zapomnieć! Anella, Agnieszka Kogut, Zombie Angelina...
7 osób, które już na zawsze będą nam się kojarzyły z 2017 rokiem
źródło: Instagram (instagram.com/anella_an_, instagram.com/sahartabar_official), Agnieszka Kogut / archiwum prywatne
19.12.2017

Kolejny rok zbliża się ku końcowi, więc to najlepszy moment na podsumowania. My nie mamy wątpliwości, że 2017 był naprawdę wyjątkowy. Wszystko dzięki niezwykłym postaciom, o których usłyszał świat. To o nich mówiono najwięcej w ostatnich miesiącach. Nie zawsze pozytywnie, ale nasi bohaterowie zdają się tym nie przejmować. Dopięli swego - wywołali spore zamieszanie i stali się rozpoznawalni.

7 z nich zasługuje na szczególną uwagę. To oni wzbudzili największe zainteresowanie. Chociaż w ich ocenach dominowała ostra krytyka, w większości wychodzą z założenia, że nie ważne jak mówią - byle w ogóle mówili. Nie wiemy, czy ich popularność przetrwa próbę czasu i w 2018 roku ponownie o nich usłyszymy. Całkiem możliwe, że ich miejsce zajmą inni.

Warto jednak pamiętać, kto królował w masowej wyobraźni w mijającym roku. Oni na dobre zapisali się w historii, jeśli nie świata, to przynajmniej mediów.

Zobacz również: My mamy Anellę. A jak wyglądają Barbie z innych krajów?

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/sahartabar_official)

ZOMBIE ANGELINA

Naprawdę nazywa się Sahar Tabar i pochodzi z Iranu. Prawdopodobnie ma 19 lat. I to tyle, jeśli chodzi o prawdę w jej przypadku. Dziewczyna oszukała cały świat, twierdząc, że chciała upodobnić się do Angeliny Jolie, ale przypadkiem zrobiła z siebie potwora. To wszystko jedna wielka mistyfikacja. Na szczęście.

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/slac_ker_)

KIRILL TERESHIN

21-latek narzekał na brak powodzenia u płci przeciwnej. Wymyślił sobie, że kiedy będzie miał większe mięśnie - dziewczyny natychmiast padną do jego stóp. W bicepsy wstrzyknął sobie kilka litrów syntholu, czyli oleju na przyrost tkanki mięśniowej. Wygląda strasznie, a teraz grozi mu nawet amputacja rąk.

Zobacz również: Ta 8-latka jest podobno właścicielką NAJPIĘKNIEJSZEJ TWARZY na świecie. Podzielasz tę opinię?

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/anella_an_)

ANELLA

Sama nazywa siebie „pierwszą polską żywą lalką Barbie”. I chyba faktycznie coś w tym jest. Fotomodelka nie ukrywa, że pracuje nad swoim ciałem głównie w klinikach chirurgii plastycznej. O jej ogromnych ustach mówi dzisiaj nie tylko Polska, ale cały świat. W 2018 roku na pewno znowu o niej usłyszymy.

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/anoxi_cime)

ALEKSANDRA SADOWSKA

Być może mało kto kojarzy jej nazwisko, ale kiedy zdradzimy, że chodzi o dziewczynę, która wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok - wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Wrocławianka miała pecha. Zabieg „upiększający” doprowadził do poważnych komplikacji. Media donoszą, że 22-latka straciła wzrok w jednym oku, a lekarze walczą o uratowanie drugiego.

Zobacz również: My mamy Anellę. A jak wyglądają Barbie z innych krajów?

gwiazdy internetu

źródło: Agnieszka Kogut / archiwum prywatne

AGNIESZKA KOGUT

Polska staje się powoli zagłębiem żywych lalek Barbie i oto kolejna z nich. Agnieszka pracuje jako modelka i projektantka, a wcześniej ukończyła pedagogikę i resocjalizację. Zdaje sobie sprawę, że wzbudza ogromne emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Sama zainteresowana twierdzi, że nie przejmuje się opinią innych. Wygląda tak, jak chce.

 

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/luispadron_plasticprince)

LUIS PADRON

25-letni Luis Padron pochodzi z Argentyny, ale jego sława wykracza daleko poza ojczyznę. Młody mężczyzna twierdzi, że wydał setki tysięcy złotych na to, by upodobnić się do elfa. Przyznaje się do wybielania skóry, liposukcji podbródka, operacji plastycznej nosa, laserowej depilacji całego ciała, a nawet chirurgicznej zmiany koloru oczu.

Zobacz również: Żywe lalki - zobacz gwiazdy rosyjskiego Instagrama!

gwiazdy internetu

źródło: Instagram (instagram.com/allegracoleworld)

ALLEGRA

Ta kobieta to dowód na to, że nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia. Ona ma już 48 lat, ale wciąż chce się czuć seksownie. Allegra jest prawdopodobnie najstarszą właścicielką tak dużych implantów. W jej piersiach znajduje się kilka litrów silikonu. Jak sama twierdzi, to dopiero początek. Kilkaset tysięcy fanów nie kryje zachwytu.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.12.2017 12:44
Zakochałem się Agnieszka Kogut
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 15:05
Piękna dziewczyna widziałem jej zdjęcia w necie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2017 14:52
Komentarz opublikowany na polecenie osoby ze zdjęcia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie