Blogerka pokazała, jak ubrała ją mama. Trudno jednak skupić się na ubraniach, kiedy widzi się TO

Według krytyków 23-latka nie zajmuje się modą, ale promuje anoreksję.
Blogerka pokazała, jak ubrała ją mama. Trudno jednak skupić się na ubraniach, kiedy widzi się TO
źródło: Instagram (instagram.com/eugeniacooney)
29.11.2017

Eugenia Cooney jest popularną blogerką, która teoretycznie niewiele różni się od swoich koleżanek po fachu. Prowadzi kanał na YouTube, jest aktywna w portalach społecznościowych, pokazuje swoje ubrania i doradza np. w kwestii makijażu. Problem w tym, że zdaniem niektórych, przy okazji promuje bardzo szkodliwe wzorce.

Amerykanka jest bowiem przeraźliwie chuda i od lat podejrzewana jest o anoreksję. Sama kategorycznie zaprzecza i twierdzi, że „taka jej uroda”. Wielu uwierzyło w jej zapewnienia i nie widzi problemu w tym, że 23-latka to praktycznie sama skóra i kości. Wszystko wskazuje na to, że żadnych zastrzeżeń nie ma nawet jej matka.

Ta wystąpiła w jednym z ostatnich filmów córki, by wystylizować ją według własnego uznania.

Zobacz również: Anorektyczka z Instagrama: Widać jej wszystkie kości, a ona twierdzi, że wygląda jak zdrowa kobieta! (Mocne ZDJĘCIA)

Eugenia Cooney

źródło: YouTube / Eugenia Cooney

Styl Eugenii Cooney jest bardzo specyficzny. Dziewczyna uwielbia przede wszystkim czarne i dopasowane do ciała kreacje, które tylko podkreślają jej niedożywione ciało.

 

Eugenia Cooney

źródło: YouTube / Eugenia Cooney

Tym razem wychudzona i mroczna blogerka pozwoliła ubrać się własnej mamie, która ma zupełnie inny gust. Kobieta wybrała dla niej eleganckie i o wiele bardziej kolorowe stroje.

 

Eugenia Cooney

źródło: YouTube / Eugenia Cooney

Eksperyment miał zwrócić uwagę na to, jak z wiekiem zmieniają się nasze upodobania, ale widzowie zupełnie nie mogą skupić się na meritum. Całą uwagę skupia na sobie koścista postura blogerki.

Wierzycie jej, że nie cierpi na żadne zaburzenia odżywiania?

Zobacz również: Przerażająca dieta „Śpiąca królewna” zbiera żniwo wśród młodych kobiet!

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 18:52
Są różne choroby, które albo powodują tycie albo chudnięcie. Może ona na jedną z nich choruje. Nie na wszystko jest lekarstwo. Nie wszystko możemy kontrolować. Ale to nie jest przyczyna, żeby ona siedziała w domu i się nikomu nie pokazywała. Łatwo oceniać po wyglądzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 08:29
mnie najbardziej zadziwia to, że ona wciaż żyje. Normalny człowiek przy takiej wadze by nei mógł sie poruszać ani mówić. Może to jakiś fenomen?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 10:28
Tak, "z natury" xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 02:43
lubie ją... bo nie znam nikogo chudszego od siebie :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 01:24
Ok, przypuśćmy że ma anoreksję i co? To ją wyklucza z życia w social mediach? A może to jej pomaga i dzięki temu jeszcze żyje. Ma się izolować, czy co? Może jest w trakcie leczenia i nie chce, a przede wszystkim nie musi o tym mówić.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo