Trudno w to uwierzyć, ale jedna z nich ma 17 lat, a druga... 46! Która?

Wszyscy myślą, że ta dojrzała mama jest siostrą swojej nastoletniej córki.
Trudno w to uwierzyć, ale jedna z nich ma 17 lat, a druga... 46! Która?
źródło: Instagram (instagram.com/shapprelldallas)
26.11.2017

Naukowcy od lat pracują nad stworzeniem eliksiru młodości. Leki i kosmetyki nowej generacji potrafią przynajmniej na chwilę zatrzymać proces starzenia, ale to nie jest rozwiązanie, które w pełni by nas satysfakcjonowało. Wciąż marzymy o magicznej miksturze, dzięki której czas nie będzie działał na naszą niekorzyść.

Wszystko wskazuje na to, że ona ma już do niej dostęp. Shapprell Dallas to amerykańska instruktorka fitnessu, która w ostatnich dniach robi furorę w Internecie. Wszystko dlatego, że chociaż jest już sporo po czterdziestce - wygląda dokładnie tak samo, jak 20 lat temu. Mało tego! Ona i jej nastoletnia córka do złudzenia przypominają siostry.

Jakim cudem?

Zobacz również: Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

Shapprell Dallas

źródło: Instagram (instagram.com/shapprelldallas)

46-letnia Shapprell to prawdziwy fenomen. Kobieta powoli zbliża się do pięćdziesiątki, ale zdjęcia z przeszłości potwierdzają, że w ogóle się nie starzeje. Wyglądała identycznie, kiedy miała 26 lat. Kiedy stanie obok 17-letniej córki - nikt nie jest w stanie uwierzyć, że któraś z nich to mama. Czas się dla niej zatrzymał.

Zostałam trenerką personalną, kiedy miałam 21 lat. Nigdy nie przestałam ćwiczyć i dbać o swoje ciało. Uwielbiam być zdrowa i wysportowana. To daje mi energię do życia i pewność siebie - przekonuje w rozmowie z „Daily Star”.

Co zrobić, żeby w jej wieku wyglądać równie idealnie? Kobieta zdradziła swój sekret.

Zobacz również: Trener Joanny Przetakiewicz jest nieziemsko przystojny. CO ZA FACET!

 

Shapprell Dallas

źródło: Instagram (instagram.com/shapprelldallas)

Dojrzała trenerka od ponad 20 lat regularnie ćwiczy. Zawsze 5 razy w tygodniu i to bez względu na okoliczności. Na trening zawsze znajdzie czas.

Równie ważna jest dieta. 46-latka twierdzi, że przez 90 proc. czasu je zdrowo. Co to oznacza? Żadnych smażonych potraw, wyłącznie biało mięso i całkowita rezygnacja z alkoholu.

Efekty widoczne są gołym okiem…

Zobacz również: Będziesz w szoku, gdy dowiesz się ile mają lat

Shapprell Dallas

źródło: Instagram (instagram.com/shapprelldallas)

Shapprell Dallas udało się zatrzymać czas!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.01.2018 17:42
I niech to bedzie dla nas motywacja. Nie ma wymowek. Da sie, trzeba tylko chciec. I tak naprawde taka figura nie wymaga wiele zachodu. Trzeba jedynie codziennie robic np brzuszki i rowerek. Ale codziennie. Cwiczenia powoduja ze nasz metabolizm jest szybszy. Nie ma wzdec i jelita szybciej pracuja. Robcie brzuszki. Nie trzeba silowni, ani specjalistycznego sprzetu, czy wymyslnych cwiczen. Kluczem jest systematycznosc.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.11.2017 11:03
Zgadłam bez problemu która to matka. Może nie wygląda na kobietę zbliżającą się do 50, jednak poza, mowa ciała, strój uwydatniający atuty- widać od razu różnicę pomiędzy nastolatką a pewną siebie, dojrzałą kobietą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo