Kasia z programu „Rolnik szuka żony” jednak jest w ciąży?!

Kibicujecie tej parze?
Kasia z programu „Rolnik szuka żony” jednak jest w ciąży?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
16.11.2017

Piotr i Kasia z programu „Rolnik szuka żony” są jedną z par, którym dawano największe szanse na miłość. Dziewczyna jest w typie rolnika, podobnie on w jej, co wyraźnie okazywała podczas ostatniego odcinka. Co najważniejsze mężczyzna przypadł też do gustu mamie Kasi, która powiedziała, że to doskonały kandydat na męża. Poza tym na temat pary krąży mnóstwo plotek. W Internecie można przeczytać opinie, że Kasia i Piotr poznali się wcześniej, a teraz spodziewają się dziecka. W kontekście tych informacji zastanawiające jest odkrycie portalu „Party”.

Ostatnio donosił o finałowym odcinku programu „Rolnik szuka żony”. Zdjęcia już się odbyły. Uczestnicy opowiedzieli, jak rozwinęły się ich znajomości. Uwagę fotoreporterów przykuła kreacja Kasi. Dziewczyna wystąpiła w luźnej, czarnej sukience. Wyglądała, jakby chciała ukryć pod nią brzuszek. Co prawda to tylko spekulacje, ale podgrzewają atmosferę wokół programu i na pewno przyczynią się do większej oglądalności ostatniego odcinka.

Jeżeli wierzyć doniesieniom mediów, kandydatka Piotra jednak nie była w ciąży podczas kręcenia odcinków programu, ale od tamtej pory wiele mogło się zmienić...

Piotr wspominał, że został kilka razy zraniony przez kobiety. We znaki dała mu się też początkowa faworytka Emilia. Być może wreszcie i do niego uśmiechnie się los, bo Kasia wygląda na zauroczoną. Na jej korzyść przemawia też to, że wie, z czym wiąże się praca na gospodarstwie rolnym.

Kibicujecie tej parze?

Zobacz także: Kim jest Jagoda, nowa kandydatka Karola z „Rolnik szuka żony”?

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.11.2017 14:00
w zapowiedziach kolejnego odcinka widać było, że ona wino pije, to nie mogła być w ciąży podczas kręcenia go
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2017 17:42
najgorsza edycja, beznadzieja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo