Liczne pieprzyki, owłosione pośladki, spora nadwaga. Ludzie prześladowani z powodu swojego wyglądu pozują do zdjęć

Seria została zatytułowana „Normal”. Warto ją zobaczyć.
Liczne pieprzyki, owłosione pośladki, spora nadwaga. Ludzie prześladowani z powodu swojego wyglądu pozują do zdjęć
Fot. Francesc Planes / boredpanda.com
13.11.2017

Każda z nas ma inną definicję dla pięknego ciała. Według jednej osoby to będzie bardzo szczupła sylwetka, niebieskie oczy i blond włosy, a według drugiej krągłości, piegi i rude kosmyki. Mimo wszystko są pewne standardy, które wszyscy uznają. Dotyczą one rysów twarzy, skóry oraz typu sylwetki. Obecnie można zaobserwować ogromną presję, aby wygląd jak najbardziej im odpowiadał. Osoby, które bardzo odbiegają od tego typu, często stają się przedmiotem szyderstw i drwin.

Francesc Planes to 22-letni hiszpański fotograf. Mężczyzna postanowił pokazać piękno z zupełnie innej strony. W tym celu sfotografował ludzi z różnymi defektami. Serię zatytuował „Normal”. Planes chciał zwrócić uwagę na to, że powinniśmy doceniać cechy fizyczne, które nie mieszczą się w kanonie piękna, i dostrzec w nich wyjątkowość, a nie brzydotę.

Ludzie, którzy zapozowali, zostali uchwyceni w odsłoniętych, niewinnych pozycjach – nago.

Zobaczcie efekty!

Zobacz także: „Odczuwam dyskomfort, kiedy na to patrzę”. 2 lata PO ROZSTANIU para zrobiła sobie te dziwne zdjęcia...

 

Normal

Fot. Francesc Planes / boredpanda.com

Guille był zastraszany za łysienie.

Normal

Fot. Francesc Planes / boredpanda.com

Jordi nie ma jednego oka. Jako dziecko przeszedł operację usunięcia oka z powodu rosnącego nieopodal guza.

Normal

Fot. Francesc Planes / boredpanda.com

Alba Parejo urodziła się ze skórą, którą pokrywało ponad 500 pieprzyków. Mało tego, część jej ciała ma ciemniejszy odcień i jest owłosiona. Alba podzieliła się publicznie wyznaniem, które dotyczyło jej byłego chłopaka. Facet powiedział jej, żeby nikomu nie pokazywała, jak wygląda z tyłu...

Normal

Fot. Francesc Planes / boredpanda.com

Tess była nazywana grubaską.

Normal

Fot. Francesc Planes / boredpanda.com

Niektórzy byli tyranizowani ze względu na swoje tatuaże.

Zobacz także: Ma nadwagę i szpecące blizny, ale nigdy nie czuła się tak SEXY! Apetyczna? (Zdjęcia 18+)

 Źródło: www.boredpanda.com

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 14:16
Ludzie potrafią być okrutni. Co prawda w szkole nigdy się z tym nie spotkałam. Natomiast już w życiu zawodowym owszem. Jestem po operacji skoliozy, niestety operacja dała średni efekt i pod prawą łopatka mam garba, widoczny szczególnie przy pochylaniu do przodu a frezeologizm:" ..to jakby mieć pretensje do garbatego że dzieci ma proste... " Lub " ...ja się tu garba dorobię" to stały element w rozmowie pewnej osoby i pojawiały się za często jak na niewinną wstawkę. Nie należę do osób wrażliwych ale po pewnym czasie do mnie dotarło. Jest jednak wiele osob, które mnie wspierają i szanują. Niedługo zmieniam pracę i bardzo się z tego cieszę :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 02:21
Mnie tez ludzie wysmiewaja, bo gruba, blada, owlosiona... Nie szukam wymowek, ale choruje na zespol policystycznych jajnikow i szybko przybieram na wage, a trudno jest mi schudnac, z ta choroba wiaze sie takze nadmierne owlosienie, ktore owszem usuwam, ale szybko odrasta, a na laserowa depilacje mnie nie stac... Karnacje mam jasna, jak wiekszosc Polek, nie bede niszczyc skory i narazac sie na ryzyko nowotworu jeszcze za to placac. Ludzie potrafia byc okropni. Tylko wyglad sie liczy, co to masz, kasa itd.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo