Małgosia z „Rolnik szuka żony” rozstanie się z Pawłem? Tak twierdzą internauci!

Widzowie nie dają temu związkowi dużych szans na przetrwanie...
Małgosia z „Rolnik szuka żony” rozstanie się z Pawłem? Tak twierdzą internauci!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
12.11.2017

Program „Rolnik szuka żony” budzi ogromne emocje. Zwłaszcza tegoroczna edycja okazała się pod tym względem wyjątkowa. Zanim rolnicy wybrali sobie partnerów, doszło do niespodziewanych odkryć, pojawiła się fala hejtu na uczestniczki, a niektóre z nich bardzo szybko pojechały do domu. Internauci chętnie komentowali każdy zaskakujący zwrot akcji. Mogłoby wydawać się, że kiedy wszystko stało się jasne, bohaterowie odpoczną od medialnych spekulacji i pochopnie wydawanych ocen. To jednak złudna nadzieja. My Polacy lubimy żyć życiem innych ludzi. Ostatnio użytkownicy mediów społecznościowych obrali sobie za cel plotek najbardziej lubianą parę programu – Małgosię i Pawła.

Jeżeli chodzi o dziewczynę, od początku cieszyła się sympatią widzów. W Internecie jest wiele komentarzy na temat tego, że zachowała się na poziomie i faktycznie przyszła do programu po to, aby znaleźć drugą połówkę. Nie pojawiły się też zarzuty wobec Pawła. Pomimo młodego wieku, pisano, że jest szczery i wie, czego chce. Poza tym jako jedyny naprawdę zauroczył się w rolniczce. W mediach internauci życzyli parze szczęścia i komentowali, że Małgosia i Paweł naprawdę do siebie pasują. Teraz nastąpił zwrot akcji. Po dokonaniu wyboru przez kobietę, nagle pojawiły się głosy, że... związek nie przetrwa. Na Facebooku możemy przeczytać m.in. takie opinie:

- Mi się wydaje, że w tym wypadku różnica tych 3 lat jest bardzo duża. Małgosia jest bardzo poważna jak na swój wiek, a wybranek jak jeszcze dziecko. Ona będzie bardzo dominująca, a on uległy i w pewnym momencie zacznie to przeszkadzać.

- Mimo że chłopak jest super, to myślę podobnie. Nie wiem, na ile ten program jest reżyserowany, a osoby zwyczajnie podstawione. Jeżeli tak jest, to ok. Ale jeżeli jest trochę na serio, to nie wiem, czy wybierze Pawła na stałe. Chłopak bardzo fajny. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Małgosia szuka księcia z bajki, i do tego jednak w jej wieku - twierdzą widzowie.

Zbyt duża różnica wieku?

Nie da się ukryć, że widać pomiędzy nimi różnicę wieku – zarówno fizycznie, jak i w zachowaniu. Paweł jest bardzo emocjonalny i otwarcie wyraża swoje uczucia. Niektórzy przypisują to niedojrzałości jego charakteru, a inni wrażliwości i szczerości. Ale – co najważniejsze – chyba właśnie tym ujął Małgorzatę. Wiele wskazuje też na to, że ich związek się rozwija. Nie tak dawno rolniczka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym tańczy z wysokim brunetem, a potem szybko je usunęła.  Od początku wszyscy spekulowali, że to Paweł. Teraz mamy już pewność, że domysły były prawdziwe.

Czas pokaże, czy związek przetrwa. Jest wiele osób, które kibicuje Małgorzacie i Pawłowi.

- Wiedziałam zę wybierzesz Pawła. Szczęścia miłość i pomyślności życzą. Super decyzja .pasujecie do siebie ps oby byl kolejny ślub w rolnik.

- A gdzie Pawełek? mam nadzieję, że u Was wszystko bardzo dobrze kibicuje wam od 1 odcinka hehe jesteście cudni i dla siebie stworzeni mam wrażenie

- Jak spotkasz się z Pawłem wstaw z nim zdjęcie. Od początku wiedziałam że go wybierzesz

-  Ja również kibicuje Wam od pierwszego odcinka moja ulubiona para życzę Wam wszystkiego najlepszego

- Gosiu trzymam kciuki za Was mam nadzieję, że Wam uda, bo Paweł to bardzo szczery i dobry człowiek powodzenia!

Małgosia napisała w odpowiedzi na życzenia dość osobliwy komentarz.

- Jestescie kochani naprawde a my wszyscy mamy sie swietnie

Czyżby oznaczało to, że będzie kolejny ślub w „Rolnik szuka żony”?

Zobacz także: Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” zdradziła, którego kandydata wybrała w finale? Oto on...

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie