Anella znów powiększyła usta? „Good morning with my perfect lips”

Polska żywa Barbie nadal budzi emocje.
Anella znów powiększyła usta? „Good morning with my perfect lips”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/)
28.10.2017

Anella nie mogłaby przejść ulicą niezauważona. Jej nogi do nieba, długie blond włosy, duży biust i pełne usta sprawiają, że wygląda jak postać stworzona przez firmę Mattel. Ona sama zresztą nazywa siebie „real Barbie” i nie ma w tym ani grama przesady.

Choć na świecie co pewien czas robi się głośno o żywych lalkach, w Polsce nie jest to jednak normą. Można więc uznać, że Anella przeciera temu trendowi szlaki. Nie wszystkim musi się to podobać, ale czy „real Barbie” kogoś krzywdzi? Nie. W dodatku ma sporo do powiedzenia swoim hejterom:

TYLKO U NAS: Anella OSTRO odpowiada na komentarze hejterów

Niedawno żywa lalka z Polski wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym jej usta wydają się jeszcze większe niż ostatnio. Jak myślicie, to kwestia makijażu i różowej szminki czy Anella znów je powiększyła?

 

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 4.06 / 5
Anika (Ocena: 5) 30.10.2017 22:39
Polecam super stronę www.igortreneronline.pl Warto zajrzeć!:) CHOĆ CZAS NAS GONI NIEUBŁAGANIE, A TY BRACIE JESTEŚ W KIEPSKIM STANIE, I TRENERÓW BEZ LIKU PROSIŁEŚ O POMOC, LECZ CIĄGLE SŁYSZAŁEŚ TO SAMO ZDANIE- „SPADAJ NA DRZEWO ZA PÓŹNO TUMANIE!” TO IGOR TWÓJ TRENER WYCIĄGA DZIŚ RĘCE, PODEJMIE WYZWANIE I ZMIENIĆ CIĘ ZECHCE! USIĄDŹ WYGODNIE, ODKORKUJ SZAMPANA OD DZISIAJ ZACZYNA SIĘ TWOJA PRZEMIANA! MASZ DOŚĆ NIEDZIAŁAJĄCYCH DIET I PLANÓW TRENINGOWYCH? ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ RAZ A DOBRZE - NAWET W CIĄGU JEDNEGO TYGODNIA Z NAJLEPSZYM TRENEREM W POLSCE!!! WEJDŹ TERAZ NA : WWW.IGORTRENERONLINE.PL
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2017 19:01
Daj buziaka glonojadku
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.10.2017 17:30
Ojej, a co to za karykatura człowieka?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2017 08:06
Fuuuj...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2017 23:33
Wspolczuje jej,jaka musi byc zakompkeksiona skoro ciagle cos poprawia w sobie.,jak ta dziewczyna Dayn czy jakos tak,sama przyznala,ze silownia i operacje to leczenie kompleksow.Tu jest podobnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie