Blogerki plus size ujawniły, jak wyglądają bez retuszu. W rzeczywistości są... 2 razy większe!

To zaplanowane oszustwo, które ma zwrócić uwagę na ważną kwestię...
Blogerki plus size ujawniły, jak wyglądają bez retuszu. W rzeczywistości są... 2 razy większe!
źródło: Instagram (instagram.com/dianasirokai)
24.10.2017

Retusz otacza nas ze wszystkich stron. Powoli zapominamy, jak wygląda prawdziwe ludzkie ciało, bo w gazetach, telewizji i na billboardach podziwiamy postaci, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. To samo dzieje się w Internecie - najpopularniejsze blogerki już dawno temu odkryły cudowną moc Photoshopa. Jesteśmy karmieni wizualną fikcją.

Dobrze wiedzą o tym Diana Sirokai i Callie Thorpe. Te niezwykle popularne blogerki plus size doskonale zdają sobie sprawę, że nawet ich koleżanki po fachu nie stronią od podobnych rozwiązań. Chociaż oficjalnie promują samoakceptację - zdarza im się poprawiać własne zdjęcia. Czasami do tego stopnia, że zupełnie nie przypominają siebie.

Najlepszym dowodem na to, ma być to zdjęcie. A raczej zdjęcia, bo pulchne gwiazdy Internetu pokazały, jak wyglądają przed i po obróbce graficznej.

Zobacz również: Blogerka plus size na zdjęciu bez retuszu. Jak naprawdę wyglądają jej uda?

Diana Sirokai i Callie Thorpe

źródło: Instagram (instagram.com/dianasirokai)

„Ja i Callie Thorpe poprosiłyśmy naszego fotografa, żeby wyretuszował to zdjęcie. Muszę powiedzieć, że wyglądamy niesamowicie na obu wersjach. Powodem tego eksperymentu była chęć pokazania, że magazyny i inne media przeniosły retusz na zupełnie nowy poziom.

Modelki i celebrytki nie przypominają nawet siebie. Żyjemy w fałszywym świecie i to ostatni moment, żeby wrócić do rzeczywistości. Bądź kim jesteś i zachwycaj!” - czytamy we wpisie Diany Sirokai.

Ten post polubiło już 12 tysięcy internautów.

Zobacz również: Śliczna? W takim razie zobacz jej pośladki (wcale nie są takie idealne!)

Diana Sirokai i Callie Thorpe

źródło: Instagram (instagram.com/dianasirokai)

W komentarzach pod zdjęciami czytamy:

„Muszę wyrazić szacunek dla grafika. Nie dlatego, że w szczuplejszej wersji wyglądacie lepiej. W ogóle nie mam tego na myśli. Po prostu dobra robota w Photoshopie. To udowadnia, jak media fałszują rzeczywistość. Oby wszyscy mogli to zobaczyć i zrozumieć: każde zdjęcie, każda osoba i każde ciało mogą być wizualnie zmanipulowane”.

„Rzeczywistość nigdy nie wyglądała tak wspaniale”.

„Oto jak media pokazują nam dziś świat. Osobiście wolę naturalność, dlatego wielki szacunek za opublikowanie oryginalnego zdjęcia. Dla mnie wyglądacie świetnie!”.

Podzielasz ten zachwyt?

Zobacz również: Ta dziewczyna pokazuje, że wyszczuplenie ciała to tylko kwestia jednego kliknięcia...

Diana Sirokai i Callie Thorpe

źródło: Instagram (instagram.com/dianasirokai)

Kilka tygodni temu Diana Sirokai podbiła Internet tym porównaniem. Ty też uważasz, że jest równie seksowna, co Kim Kardashian?

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2017 10:13
Na wyretuszowanym zdjęciu wyglądają jak piękne modelki plus size, a na prawdziwym ta po prawej wygląda jak potwór (lewa jeszcze jakoś ujdzie, ale to ostateczność do jakiej ktokolwiek powinien dojść)
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 24.10.2017 23:00
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.10.2017 02:02
Przecież to było wiadome. W rzeczywistości wyglądają jak potworzyce , kto widział ładną otyłą osobę ? Proszę was....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2017 01:37
słabo je wyretuszował, został obwisły brzuch, grube ręce- szczególnie dłonie i pulchne twarze. Jestem grafikiem i dostrzeganie takich błędów w retuszu to moje skrzywienie zawodowe
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie